Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell megfelelöen...

Hogyan kell megfelelöen edzsennie egy kezdő tapasztalatlan férfinek hogy ne legyen hátránya? A többi lent!

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok ebben a témában és szeretnék profiktól megfelelő edzséstervet és étrendet kérni ! Ezt értem ugy hogy például ha egész héten ráérek akkor gyurhatok naponta teszem fell ugyan arra a testrészre?? (mell) a hatádosabb eredményért ?

Vagy például melyek azok az ételek amiktől lehet hizni hirtelen ??

Itt a nyár és nagyon sovány vagyok.

Jövöhónap közepe vagy vége fele megyek a balatonra és nem szeretnék vékonyan hófehér börel ácsorogni ! Gondolom ez érthető.

Szóval ha be tartom az étrendet és rendszeresen edzsek akkor 1hónap alatt látszodni fog minimális külömbség ? És menyit lehet hizni 1hónap maxx ??

Ha lehet az edzsésel és az étrendel kapcsolatosan mindent szájbarágósan szeretnék kérni !



A válaszokat elöre is köszönöm !


2019. máj. 25. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Zöld Jumbo, BCAA, Glutamin


Ezek hozhatnak neked addig 5 kilót !

2019. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy laktóz vagyis ilyen tejcukor érzékenységem van ! És annyira extrémen hogy hiába szednék erre a célra millandjoy meg társai laktoz gyogyszerek !! Tehát nem használnak semmit max pár nap !
2019. máj. 25. 17:10
 3/18 anonim ***** válasza:
Akk marad a szojafeherje + 50g barnacukor tomegnovelonek !
2019. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A barna cukor jó tömegnövelöként ?

Mondjuk veszek fehérjés cucot akkor azt ne vizbe hanem olyan szója tejbe tegyem plusz nyomjak még bele vagy 3-4kanál barna cukrot is ??? Akkor hatásosabb lenne ??

Közbe napi minimum 4alkalommal egyek és abban legyen benne legalább egy szelet csirkemel ?

Ez igy télleg jó lenne ??

2019. máj. 25. 17:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Télleg jó lenne én napi 16 órás edzést ajánlokk azz a leghghatékonyabb,,, fárhasztóh lesssz de fellgsz tudni szedni 25+kg izmot még nyárig, barna cukor fogyasztással meg pláne. Én amúgy profi vagyok úgyhogy hallgatthatsz ram.
2019. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy jó, nem veszed észre, hogy trollkodnak?

A jumbot is meg az ilyen tömegnövelőnek csúfolt cukros szarokat el kell felejteni. Sovány húsokból,halbó halból, túróból, meg fehérjedús növényekből (kivétel szója, az lenyomja a tesztót) érdemes fehérjét bevinni. Szénhidrátnak reggelire zab, vagy valami komplex ch, egyébként meg rizs, édesburgonya, zöldségek de szinte bármi csak ne cukor legyen.

Zsírnak meg telítetlen zsírok mehetnek.

2019. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

1hónap alatt nem fogod kigyurni magad.

1hónap alatt reállisan és maximálisan minden ember 1kg izmot tud felszedni. ha 5kg-t szednél fel abból 4kg zsír és kis karokal nagy hassal mennél le balatonra.

Ha csak balatonra akarsz jobban kinézni akkor már hiába hamarabb kellett volna elkezdeni, egyébbként meg kb 3hónap amikor már látszik változás de 6-12 hónap alatt van nagyobb látszat hogy "látszik az edzés"

naponta meg ne edz főképp ne ugyan arra. Pihenés közbe nő az izom és erősödik az idegrendszer. Magyaránt minden edzés után 1 nap pihenő

Illetve hét /3 nap teljes test edzést ajanlom mindenképp főgyakorlatokat alkalmazva és erőt nővelni.

Kaja meg egészségest ne cukrot meg cukrost pláne ha lassabb az anyagcseréd, rízs csirke zöldség meg gyümölcs amennyi lemegy annyit egyél eleinte ne számolgass mert kezdőként minek.

2019. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Na megjöttek a csórók.


Lényegében mindegy hogy átlagba 4 kilo izommal megdobjak ezek a kiegek a kezdőket...


Aki nem akarja ne vegye de ne pocskondiázzon.

2019. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor az étrend megvan ! (Rizs,csirke,hal,zöldségek stb cukor nélküli kaják inkább?!)

Az is megvan hogy hétfön-szerda-péntek esetleg vasárnap gyurós napok.(Következö hét kedd-csütörtök-szombat!)

Viszont kezdö ként mondjuk mellre milyen gyakorlatokal kezdjek és milyen szériával mennyit hogyan ??

2019. máj. 25. 18:42
 10/18 A kérdező kommentje:
Teszem fell jövöhéten elkezdem és egész héten 3x12 fekve nyomva mondjuk 25kilóval ???
2019. máj. 25. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!