Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jövő ilyenkorra le tudnék...

Jövő ilyenkorra le tudnék fogyni és el tudnék érni egy viszonylag izmos testet?

Figyelt kérdés

178 cm vagyok és 105kg, tehát olyan 25 kiló felesleg van rajtam. Amúgy ahhoz képest viszonylag sok izom van rajtam, mert az egyik hobbim egy sport (mountain bike), viszont azt szórakozásból csináltam eddig, nem azért hogy fogyjak. Viszont kicsit segített megerősödni.


A tervem, hogy egészségesen étkezek (zöldségek, gyümölcsök, csirke, marha, halak, esetleg tk. pékáru, zabpehely, víz meg ilyesmik), illetve heti többször kézi súlyzókkal edzenék és bicikliznék (az utóbbit most már inkább zsírégetésre koncentrálva csinálnám), meg lehet még csinálnék külön valami kardio edzést is, csak arra még nem találtam ki semmit. Ja és mindent itthon, magamtól csinálnék a rendelkezésre álló dolgaimmal, tehát nem járnék még terembe meg ilyenek.


Szerintetek 2021 végére milyen eredményt érhetnék így el?


Ja és nem a válaszok alapján fogom elkezdeni, mert mindenképp neki fogok állni, csak kíváncsi vagyok. Jöhetnek tanácsok is ha valami esetleg nem jó az általam leírtak közül.


2021. jan. 1. 04:46
 1/2 MadSeal ***** válasza:
100%
Simán, de a tömeged 1%ánál ne nagyon fogyj többet hetente. Első héten még okés, alapból kevesebb étel lesz a gyomrodban, a kevesebb szenhidrát miatt valamennyi víz is lemegy, de a 2. héten ha többet fogynál 1%nál (esetedben 1kg), akkor könnyíts kicsit a diétán. Így nem nagyon fogsz izmot se veszíteni. Ha rendben lesz a napi fehérjéd és lesz elég stimulos az izmoknak (edzéssel), még építhetsz is már a diéta alatt.
2021. jan. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nagyon ramozdulsz a fogyasra, mar nyaron is meglehet a celod.
2021. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!