Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak futással! le lehet...

Csak futással! le lehet fogyni 20 kg??

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy csak futással? Ha kalória deficitben vagy, fogyni fogsz, bármennyit futsz, elvileg képes vagy annyit enni, hogy ne fogyjál.
2020. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem, megnő az étvágyad és többet fogsz enni.


Pár kgot biztosan, 20kgot anélkül hogy figyelnél az evésre és csak futnál biztosan nem.

2020. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hat ha figyelsz a kajára és nem gyorsan futsz hanem kocogsz úgy igen:)
2020. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha le tudsz szaladni napi 10-15km -t akkor biztosan. Amúgy rosszak a kilátásaid diéta nélkül. Ha sikerül is, sok izmot veszítesz!


Ezért kell behúzni a cipzárt az eszetlen mennyiségű kardio helyett

2020. szept. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2:

1-es vagyok. Épp azért írtam, hogy elméletileg, mert azért jellemzően aki sokat fut, az vékony lesz, mivel azért akármennyi kaja már nehezebben csúszik le.


A gyakorlatban egyáltalán nem jár étvágy növekedéssel a futás vagy a több futás. Saját tapasztalat, mikor jelentősen megnöveltem a futás adagomat, nagyon oda kellett figyelnem, hogy növeljem a bevitt kcal mennyiséget is, eleinte nem is sikerült tartanom a tömegemet, pedig már előtte túl sovány voltam.

2020. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, nézd meg a futókat, hogy néznek ki. Semmi zsír, semmi izom. Lepucol mindent.
2020. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

A futás igazából főleg abban segít,hogy kalóriadeficitben tartsd a szervezeted fogyás szempontjából,illetve erősíti a kardióvaszkuláris rendszert.

Ha csak fogyás a cél akkor elég az is ha csak annyit eszel,hogy kalóriadeficitben legyél,nem kell a futás.

Sokkal jobban jársz tornával,egyszerűbb gyakorlatokkal,saját testsúlyos edzéssel,konditerembe járással,nem tudom milyen az edzettségi szinted ezért írtam ennyit.

Ezekkel legalább még pici izmot is építész,a futás kalóriadeficites állapotban meg leépít még jobban,lehet a mérleg azt mutatja fogysz eleinte,de azt is számolni kell,hogy kiüríted a glikogén raktáraidat amivel együtt megy víz is rendesen,csak mivel egyszer abbahagyod úgyis a fogyókúrát ez pikk pakk vissza is jön és ott leszel 0 izommal,vizesen és hidd el hiába leszel könnyebb a látvány nem fog tetszeni...

2020. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!