Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Földi mogyoró jó fehérje forrás?

Földi mogyoró jó fehérje forrás?

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

10, egy a lényeg, ehetsz bármit, ha kalória többletben vagy, hizni fogsz, és ehetsz bármit, ha deficitben vagy, akkor pedig fogyni

Ha jól értem, szerinted nem a szénhidráttól hizunk, míg a feherjetol, vagy a zsírtol nem. Szóval, akár 1 kilo szalonnát is beverhetsz egy, nem fogsz hízni, mert nincs benne szénhidrát? 😅 Ne viccelj, ha vannak is elteresek a makrok között ebbol a szempontbol, az Nem akkora mértékű, hogy fölül irja azt a tenyt, hogy a kaloria a lenyeg.


9.,neked pedig annyit, hogy nem feltetlen van baj a magas zsirbevitellel. Teljesen jol mukodhet egy magas zsirbeviteles etrend, ha a kaloria stimmel a celjainkhoz.

2020. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

11: nem irtam hogy nem szamit a kaloria. Szamit. Es a makrok aranya is. Ez elegge osszetett.


"Ehetsz barmit, csak a kaloria meglegyen."... hogyne. Csak itt most sportolasrol van szo. Lehetsz te 80 kg 5% es 20% testzsirral is. Elvileg ugyanannyi kaloria kell nekik ugye (testsuly alapjan)? Ezt mondod. Csak nem mindegy a makrok aranya, hogy fenntartsd azt az allapotot. Szerinted ugyanannyi feherjet / szenhidratot eszik aki 80 kg 5% testzsirral mint aki 80 kg 20% testzsirral? Segitek. Nem.


De nem fogok ezen vitazni. Szamolgasd csak a kaloriakat.

2020. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Persze nem mogyorobol akarom be vinni a napi 160 gramk fehérjem de ma meg ettem kb 100 grammot és néztem hogy az 30g fehérje
2020. okt. 23. 12:40
 14/16 anonim ***** válasza:

#12

Hülyeséget beszélsz megint. Kalória igény számításánál, figyelembe vesszük a testzsírt is,komolyabb kalkulátorok, ezzel számolnak. De nyilván ez csak kiindulásnak jó, és ezen finomítani kell.

És leirtam, a fehérje adott, aztán, hogy te szenhidratra vagy zsirra alapozod a kaloriabeviteled, ízlés kérdése, es a lenyeg az lesz, hogy a te igenyeidhez megfelelo kaloriabevitelen legyél.

2020. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És fehérjét is ezért szamolunk zsirmentest testtomegre.
2020. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy a sok off mellett válaszoljon valaki a kérdező kérdésére is:

Nyugodtan számold a fehérje beviteledhez, amennyiben a növényi fehérje beviteled változatos, és nem haladja meg az össz. bevitt fehérje 50% -át, addig teljesen jó. Be fog épülni ugyan úgy, illetve a zsírra is szükség van a hormonrendszer épségéhez.

2020. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!