Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik csak saját testsúlyos...

Akik csak saját testsúlyos edzést végeznek,mennyi kalóriát visztek be naponta?

Figyelt kérdés
Gondolom a calisthenics nem annyira megterhelő mint a súlyzós edzés,ezért csak ártanék,tehát zsírosodnék,ha mondjuk 4000 kalóriát vinnék be a 80 kilómhoz nem?

2020. júl. 23. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából mindenki más, nehéz ezt így megmondani. Függ attól, milyen az emésztésed, konkrétan mit csinálsz edzés alatt, milyen az életstílusod edzésen kívül stb. Én a javasolt makrókkal kezdtem, aztán kiderült, hogy nekem több kell, mert hardgainer vagyok. Szóval próbálgasd, pár hét max. egy hónap alatt úgyis látod magadon, ha nem jó úton jársz.
2020. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem a 4000 kaloriát csak hülyeségből írtad, mert nagyon sok.

Én 1500 kalóriát eszek.

2020. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2500 körül
2020. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem elég megterhelő ? :D ez jó. Tulajdonképpen sokkal megterhelőbb mint a súlyzózás. Calisthenics nem csak fekvőtámaszokban és felülésekben, húzodzkodásban stb- ban merül ki, ezek mind alap rávezető gyakorlatok a későbbi statikus elemekre és egyéb összetettebb gyakorlatokra. Az már más kérdés, hogy ki mennyit lát belőle.
2020. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!