Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy bírtok naponta 3-4000...

Hogy bírtok naponta 3-4000 kcalt megenni tömegnöveléskor?

Figyelt kérdés

Én 2700-at alig bírok magamba tömni, de ennél több kéne ha izmosodni akarok. Évek óta igaz sokaz erősodtem, de a testsúlyom semmit sem nőtt, nem izmosodok.

De ez a 2700 kcal is úgy van meg, hogy egy csomó szemét kajával, nápolyi, zsíros kenyér, Nutella, amiben kis mennyiségben is rengetek kcal van.

Ha tiszta kajából kéne bevinni a kalóriát, csirke-rizsből, akkor 1500 kcal-tól már kipukkadnék.



2020. jún. 23. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Képtelen vagyok rá.

4 éve 80kg vagyok

2020. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olajos magvakkal tudsz "csalni" rendesen,ha meg nem vagy allergiás a földimogyoróra akkor még jobb mert az még olcsó is,100g-ban 650 kalória.

Egyéb egészséges zsírok is jók,pl minőségi vaj,kókuszzsír,ezekből rádobsz a zöldségköretre vagy rizsre még finomabb is,kalória is lesz bőven,avokádó is jó,érdemes zsírosabb halakat is bevenni az étrendbe pl. hering,szardínia,salátára olivaolaj is könnyen csúszik.

Csirkemellet csinálhatod baconbe csavarva is,májjal vagy más belsőségekkel.

Szénhidrát ha nem megy akkor marad a zsír,persze szénhidrát az továbbra is menjen amennyi eddig vagy amennyi jól esik és azt egészítsd ki egészséges zsírokkal.

2020. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En se tudtam ennyit zabalni, egy ido utan mar hanytam is, abba is hagytam.
2020. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha naturál vagy, ne zabálj sokat! Próbálj erősödni adott testsúlyon. Ha pedig nem megy már és muszáj tömegelni, akkor 1. tisztán csináld 2. ugyanúgy diéta szerűen mintha szálkásítanál. Tehát ne így "tömegelek amíg 100 kiló nem leszek" és addig eszed a nápolyit, mert annak semmi értelme. Inkább rendesen kiszámolva, 6-12 hétig, aztán szintent tartás. Normális kajából is be lehet venni több kcalt. De csirkerizsből ez pokol. Inkább legyen 35-35% a szénhidrát is és a zsír is. Egyél zsírosabb fehérjeforrásokat is, de azokat érdemes külön, szénhidrát nélkül. Egyébként sem érdemes minden étkezéshez enni szénhidrátot, de pl edzés után jobb az alacsony zsír-magas szénhidrát etc.
2020. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 80 kiló vagyok jelenleg, kezdésnél 60 kiló körül voltam. Amikor kezdtem, akkor nem tudtam megenni a napi mennyiséget és rosszul is voltam, sokszor hányingerem volt. Egy idő után ,,hozzászoktam". Nem mondom, hogy ez követendő példa, mert valószínűleg nem egészséges, hogy sokszor nap végére már hányingere van valakinek a sok evéstől, de engem ez annyira nem érdekelt. Jelenleg 3300 kcal-t eszek és gond nélkül lecsúszik. Még figyelnem is kell, hogy mennyit eszek, mert több is lemenne.


Plussz nem tudom mit értesz tömegelés alatt, de ha úgy tömegelsz, hogy lassan jöjjön föl a tömeg, a lehető legkevesebb zsírral, akkor azért jelentősen kevesebbet kell enni (a testsúlyod fenntartásához elegendő kalória+200 kcal kb).


Valamint fokozatosan szoktasd hozzá magadat a mennyiséghez. Először egyél annyit, amennyi még lemegy, aztán pl. hetente minimálisan növeled a mennyiséget. Én így csinálnám, ha nem tudnék enni eleget.

De előttem írták a magasabb zsírbevitelt. Ezt én is csináltam régen és jó módszer.

2020. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó ételt eszek, plusz zabszelet és házi tömegnövelő shake.
2020. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Erre való a tömeg növelő.

A hiányzó kalóriákat tudod bevinni vele ami már normál kajabol nem menne

2020. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Darálsz zabot, hozzá fehérje és azt könnyen megiszod így pluszba megvan még egy étkezés
2020. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akik le pontoztak olvassak már el ezt: [link]
2020. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!