Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el itthon...

Hogyan kezdjek el itthon edzeni? 17/F

Figyelt kérdés
Van rajtam kb. 20 kg felesleg, legalább is az orvos szerint. Ezt szeretném leadni, és izmosodni is. Hosszútávon szeretném ezt csinálni, tehát nem csak 1-2 hónapig. Először mindenképpen itthon szeretnék edzeni, terembe még nem igazán szeretnék menni. Vannak itthon egykezes súlyzók, meg francia rúd. Illetve el tudok menni biciklizni is, futni még nem szeretnék. Az egészséges étrend is biztosítva lenne, csak nem igazán tudom, mit kéne enni, mikor stb. Illetve hányszor edzek egy héten és mennyit? Eléggé kezdő vagyok.
2020. jún. 27. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem akarsz terembe menni?

A hangulata is teljesen más és a felszereltsége is sokkal jobb.

Szerintem amúgy edzésnek kezdj el egy kezdő edzéstervet (ICF 5x5, ICF 2.0), ez heti 3 nap, plusz adj hozzá még 2-3 nap kardiot.

Viszont a fogyás nem csak ezen múlik. Ha le akarsz fogyni mindenképp legyél kaloriadeficitben!

2020. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!