Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek neki az edzésnek?

Hogyan kezdjek neki az edzésnek?

Figyelt kérdés
Vékony alkat vagyok, és szeretnék egy kicsit arányosan izmosodni. Milyen gyakorlatokat érdemes csinálnom? Konditeremben, vagy otthol is eltudom érni a kívánt alakot? Eddig nemnagyon volt tapasztalatom ilyesmivel, hobbiból bicikliztem,futottam néha. Minden tanácsot szívesen elfogadok. 21L

2020. jún. 5. 02:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a kívánt alak, meg azt se, hogy otthon milyen eszközeid vannak.


Van ezer fajta módszer arra, hogy izmosodj. Van amelyiknek tényleg nem célja semmi más (pl testépítés) és van ami meg másra is fókuszál, de mellette azért izmot is lehet vele építeni. Igazából mindegy mit csinálsz (értelmes határokon belül), ha rendszeresen csinálod akkor lesz eredménye.

Nézhetsz ki jól erőemelő, kettlebell edzésektől is meg aerial danctől is.


Keress a neten valami értelmes edzésprogramot és vidd végig.

Lányként például jó cél lehet megtanulni húzódzkodni, tolódzkodni, legalább sajáttestsúllyal megegyező súllyal guggolni, meg valami 1,5x szorzóval felhúzni. Ha ezek mennek már valszeg izmos vagy.(kicsit légbőlkapottak ezek a standardak de iránymutatásnak jók szerintem).

2020. jún. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress egy edzőt,aki óradíjért elmagyaráz minden xart az elejétől kezdve.


Birom,mikor ideb...tok egy olyan kérdést,amire nem lehet válaszolni,csak könyvnyi terjedelemben.

Komplett életpálya modelt ne írjak neked?

2020. jún. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Komplett életpálya modelt ne írjak neked?"


Nekem írhatnál egyet báttya!

2020. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!