Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó még a fehérje?

Jó még a fehérje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy majdnem 2 hónapos kihagyás után tegnap újra edzettem, ami után ittam egy fehérjeturmixot, ami viszont nem oldódott fel teljesen. Akárhogy ráztam, volt 3-4 kisebb "csomó", ami sehogy se akart feloldódni.


A fehérjét még télen vettem, és a csomagolása szerint még 2021-ig jó, de az talán arra vonatkozik, hogy kibontás nélkül meddig jó.


A fehérje felszíne kicsit keményebb volt, mikor kikanalaztam a dobozból,de az alsó része már puhább.


Fogyasztható még így is? Járt már így valaki?


Köszi



#fehérje, csomó
2020. jún. 2. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
teljesen jó,nem tudom,hogy hogyan csinálod a shaket, de ha víz és rá a por akkor kevésbé csomósodik
2020. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont fordítva, por és rá a víz, de eddig is így csináltam, és nem volt egy szem csomó sem. Ízre nem tapasztaltam egyébként semmi rosszat, szóval igen, valószínűleg jó még.. :) Köszi!
2020. jún. 2. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
:D hát én pont fordítva tapasztaltam :D
2020. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a Te módszered szerint is! :D
2020. jún. 2. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi probléma lehet vele, hogy az idő alatt magába szívott egy kis nedvességet.
2020. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja, kapott egy kis párát (mivel nem tudod kivákumolni)
2020. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!