Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi pihenőnapot tartsak az...

Mennyi pihenőnapot tartsak az edzések között?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta elszerettem volna kezdeni edzeni, de most vettem rá magam,hogy tényleg teszek annak az érdekébe, hogy sportos alakom legyen.

Úgy gondoltam, hogy:

Hétfő:has

kedd: fenék

szerda:kar

csütörtök:láb

péntek: full body

szombaton és vasárnap pihenő. Esetleg tudnátok még valamit ajánlani, hogy mit csináljak másképp, a hamarabb elért eredményhez? Esetleg még egy alkalmazást ami megfelel az elvárásoknak?

Kérlek segítsetek!

L



2020. márc. 27. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ennyire szétszedni.

Láb, fenék külön, miért?


Ha ragaszkodsz ehhez akkor én a teljes testes edzés előtt és után is hagynék egy nap pihit.

2020. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg csak most kezded en inkabb azt javaslom, hogy az elso honapban heti 3 full bodyt csinalj inkabb :)
2020. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is 3 nap full body, iktasd be a láb edzés gyakorlataid a full body napokba és csináld azt heti 3x. Mellette pihenőnapokon kimehetsz futni, vagy valami intenzívebb, rövid idejű, kardió jellegű mozgást iktass be heti 2- alkalommal.
2020. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!