Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki nem jár edzeni terembe,...

Aki nem jár edzeni terembe, hogy viseli az otthonlétet?

Figyelt kérdés

Abszolút hobbi szinten járok, de már bő egy hete nem voltam edzeni, mert pont lejárt bérletem, és úgy voltam vele,hogy úgyis bezár majd a terem.Be nem zárt, csak 3-ig van nyitva, és most is így van, úgyhogy nagyon sokat gondolkoztam rajta, hogy menjek e, de mindig arra jutok,hogy ne.

Attól nem félek,hogy elhízok, de az eltunyulástól kicsit igen.

Nagyon belejöttem az edzésbe az utóbbi hónapokban, és most is hiányzik.Edzettem itthon majdnem 1.5 órát, de nekem ez borzalmas, úgy érzem nem fogom nagyon erőltetni bár a hatását érzem.Nincs meg a hangulata, annyi minden elvonja a figyelmem stb...úgy számolok, hogy kb 1 vagy 2 hónap kihagyás lesz, ami belegondolva azért sok.

Engem kicsit nyomaszt, és attól függ honnét nézzük, de azért az 1-2 hónap sok idő lesz szerintem.

Nem hiszem hogy ez idő alatt nagyon leépülnék, sokkal jobban zavar,hogy mennyit fejlődtem volna abban az időben ami kimarad.

Most így együtt vagyok a gondolataimmal, és nem tudom.Érdekelne ki hogy viseli, hogy fogja fel az egészet?


2020. márc. 23. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz, az biztos. Valamit mindenképpen mozogj, a semminél a saját súlyos edzés is hasznosabb. Én régen egy betegség miatt voltam otthon sokat, szintén nehezen szoktam meg, hogy nem tudok akkora súlyokat megmozgatni, mint a teremben, de muszáj csinálni. Lehet, hogy még jót is tesz a fejlődésednek, ha a járvány idején valami teljesen másba kezdesz: fegyencedzés, rövid HIIT szettek, akármi, amit találsz a neten és változatosságot jelent a normális programhoz képest.
2020. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!