Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetne növelni a...

Hogyan lehetne növelni a súlypontemelkedésemet?

Figyelt kérdés
A kérdésben ott a lényeg még annyi tennék hozzá hogy lehetne 10 cm-rel növelni? 17 éves vok 192cm 85 kilóval
2010. jan. 25. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerbusz persze, hogy lehetne gondolom kosarazol és azért van rá szükséged én 185 centi vagyok és 82 kiló van egy nagyon jó edzés terv erre. Ez 2 hónapra garantál + 3-5 centit tessék: [link] Air Allert 3 edzés terv a neve nekem is adott pár centit már csak pár centi kell a zsákoláshoz
2010. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem erre nagyon jó gyakorlat a lábujjhegyen szökdelés,

valamint az egy lábon szökdelés zsámolyra (lépcsőre) fel-le.

Ezt nehezítve úgy, hogy időnként a csípődre nehezebb és nehezebb súlyokat teszel. Ezt házilag szerintem egy övvel tudod megcsinálni, amire kis súlyokat raksz. Persze úgy, hogy a súlyok fixen legyenek, ne össze-vissza rángassanak szökdelés közben. Másik ilyen lehetőség, hogy átalakíttatsz egy gatyát erre a célra. Ha sokat gyakorolsz, meg lesz az eredménye.

2010. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Bármelyik sportboltba bemész és találsz ott csuklóra meg lábra erősíthető súllyokat különböző súlyban. Ha rendszeresen azokkal edzzel, akkor érhetsz el vele eredményt! Ja persze előszőr nem mindjárt 4-5 kilót pakolj magadra, mert abból húzódás vagy szakadás lehet, szóval kezd könnyűekkel és fokozatosan, ahogy érzed, úgy nehezítsd! Hosszú folyamat, de bejön! Tapasztalatból mondom ;)
2010. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!