Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen edzéssel tudom növelni...

Milyen edzéssel tudom növelni a lövő erőmet? (foci)

Figyelt kérdés

Az edző azt mondta az edzésen,hogy kicsit gyengén rúgok kapura. :-(


Milyen edzéssel lehet ezt orvosolni???????


2011. okt. 4. 13:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
hát sztem erösíts lábra tehát inkább erönléti eddzés meg menny ki egy pályára például ahol senki nem zavar és sokat gyakorold. Egy idö után jó lesz az :))
2011. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 manor ***** válasza:
És mi lenne, ha megkérdeznéd az edzőt?:) Nem hiszem, hogy ki fog röhögni, ha megkérdezed tőle.
2011. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát te még nem találkoztál az én edzőmmel.

Ez egy elmebeteg.Olyan kb mint Pintér Attila.

Beképzelt és bunkó.Ha oda mennék hoz és megkérdezném ezt tőle akkor ki is nyírna.

2011. okt. 6. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez történne veled, ha odamennél! ;)


http://www.youtube.com/watch?v=YCQ5TpokyKY


:D:D

2011. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak: végezz láberősítő gyakorlatokat mindenképp, egy kis izmot kéne felpakolnod rá valószínűleg. Csinálj guggolásokat valami súllyal a kezedben vagy hátadon egyenes derékkal a combodra koncentrálva, lépcsőzz, ha van konditermetek akkor ott lábgépekkel dolgozz mindenképp (lábhajlítás, lábnyújtás)
2011. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
figyelj természetessen lehet sok gyakorlással erősebbet rugni,de nagyot nem fog fejlődni,.,
2011. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tyler913 ***** válasza:
Az en labam kimondottan eros,megis gyengen lovok.Szoval valszeg ez kisebb reszben labero,nagyobb reszben technika fuggvenye.Nezz meg par videot a neten,a youtube-on van sok,es gyakorolj.
2011. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hmmm köszi.
2011. okt. 7. 19:25
 9/11 anonim válasza:

A Lövőerőnél nagy szerepe van ugyan az izomtömegnek, de szerintem a technikának sokkal nagyobb a jelentősége.

leírom a helyes lövőtechnikát:

1. A támasztólábadnek meg kell találnod az ideális helyet a labdához képest ugyanis ez is befolyásolja h lapos lesz a lövés vagy magas.

2. a lendítéskor minél hátrébb lendítsd a lövő lábad így nagyobb lesz az erőkar ami által nagyobb lesz a lövés ereje

3 A lábfejed laza legyen addig a pillanatig amíg a labdához nem ér, ebben a pillanatban kell csak megfeszíteni

4. A labdát próbáld felülről támadni (nyilván nem teljesen felülről mert akkor lerugnád a földbe)

5.A lövőmozdulatot vezesd ki( tehát a lábad menjen a labda után akkor is ha már nincs fizikai kapcsolat a lábad és a labda között


Ha ezeeket a dolgokat be tudod gyakorolni, úgy hogy ösztönszerűen működjenek akkor nem lesz gond.. de ehhez nagyon sok gyakorlás szükséges...

2011. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Van időm és szorgalmam a gyakorláshoz.

Én a focit komolyan gondolom.Az ösztönöz engem,hogy gyerekkori álmom,hogy 1x az életben kifürkész a pályára a puskás stadionban egy válogatott meccsen a nemzeti 11 kezdőjeként telt ház előtt.

2011. okt. 8. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!