Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudom növelni a futási...

Hogyan tudom növelni a futási sebességemet?

Figyelt kérdés
Megye 1-ben focizok 17 évesen és van egy gondom. Ez a futás. Nagyon technikás vagyok, csak lassú. Gyorsabb szeretnék lenni. Edzés programokat szeretnék kérni, hogy gyorsabb legyek.
2011. aug. 2. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A sulyvesztes mellet, amit tehetsz az a resztavos edzesek. azzal nagyon lehet gyorsulni. Heti egyszer okes, ha van kozben rendes edzesetek is.


Fuss egy ilyet (gondolom van atletika palya, ha egyszer megye 1):

20 perc kocogas

Nyujtas

6 hossz egyenes sprint

8*400m (1 kor a palyan)

20 perc levezetes.

nyujtas


Fusd le a 400 akat 80 masodpercre, ha ezzel megvagy, ird meg, hogy hogy sikerultek, ennek megfelelone tudok javasolni tovabbi edzesmodszert.

2011. aug. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, a 400m-ek kozott pihenj 1-1 percet, hogy a pulzusod vissza alljon.
2011. aug. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek kivéve az első válasznak!!!
2011. aug. 3. 10:19
 4/4 anonim válasza:
eggyet értek az előttem lévővel.. de legfőbbképp a nyújtásos részével.. foci előtt és foci után is csináld meg.. ha egyedül nem megy kérd meg az edzőt hogy segítsen vagy adjon tanácsokat..
2013. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!