Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ibrahimovic v. C Ronaldo?...

Ibrahimovic v. C Ronaldo? Miert? A tinisunak akinek a kirakatmajom jön be inkabb ne irjanak)

Figyelt kérdés
Go Zlatan!!!!! Go:)
2010. jan. 6. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán egy poszton játszik a két játékos szóval nehéz őket összehasonlítani. Én barcás vagyok úgy hogy azt mondom hogy Zlatan, de elismerem hogy C.Ronaldo elég jó játékos. Nem hiába kapott aranylabdát. Go Barca! :D
2010. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

neked az a bajod h ibrah a kedvenced, de karvaly a feje, ezért a tinisunáknak nem ő jön be:D


sztem c. ronaldo jobb játékos de ibrah egyébként az egyik kedvenc csatárom:D

2010. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
C.Ronaldo sztem a világ legjobb játékosa jelenleg.. holott amúgy nem birom mint embert....De ez van!
2010. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Jah h miért ez kimaradt!!

Jó lő ...Jól lövi a szabadot...Jól cselez....Felmérés szerint ő a világ leggyorsabbja teháth asszem 100-at olyan 10,7 valahogy így futja de ez nem biztos de vhol olvastam...annyi ,h néha önző!De már kezd róla leszokni

2010. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
29%

ez 1 nagy baromság hogy ő a leggyorsabb:D

amikor még c.ronaldo man utd-be játszott volt 1 felméré, és azt eredményezte hogy a premier ligába walcott a leggyorsabb játékos:)

amugy zlatan jó csatár bár én nembírom annyira így ronaldo mellett vagyok.

2010. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felmérés szerint ami MOSTANÁBAN készült ( pár hónapja ) Ronaldo az első... és Robben a 2.

Amugy a Real-ban szinte csapatember lett nem önzül annyit mint a MU-ban és 13meccs 13 gólnál jár úgyhogy nem csatár mint ibra, hanem középpályás... Jah és fiatalabb is :D

Szoval Ronaldo!

Sok Barcás leszavazhat, ha ettől büszke magára. Úgyis ez a szintjük...

2010. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én egyáltalán nem szeretem Ibrahimovicot, de elismerem, hogy már évek óta ő a legtechnikásabb csatár a világon. CR9 meg CR9, róla nincs mit mondani. Én Cristianora szavazok.
2010. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!