Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » C. Ronaldo miért ennyire...

C. Ronaldo miért ennyire arrogáns?

Figyelt kérdés

"Nagyon nem vagyok elégedett a játékvezetéssel, remélem, soha többé nem kell ezzel a bíróval meccsen találkoznom. Hagyta, hogy össze-vissza rugdossanak az ellenfél futballistái, akik úgy hiszem, azért tették ezt velem, mert gazdag vagyok, jóképű és nagy játékos. Ezek irigyelnek, nincs más magyarázat viselkedésükre"


[link]


2011. szept. 15. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyennek született:))
2011. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi, hogy ö a legjobb, de ha nem megy a szekér, akkor valamivel fel kell magára hívnia a figyelmet.
2011. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ezt ne hagyd ki :) :


"Remélem, ez a bíró soha többet nem vezet nekünk. Néhány játékvezető engedi az ilyen játékot" - kezdte a támadó, akinek jobb lábára Jerko Leko tartott rá, véres zokniban jött le a lefújás után, bokáját össze is kellett varrni."

2011. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Van video is, nem arrogáns, gondolom te örülnél és dalolásznál örömödben hogy megint milyen jól felrúgtak!

2011. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy amit te idéztél, nem azt nyilatkozta.:)

A kifütyülésére és a "Messi, Messi" taktusra mondta azt, hogy a szurkolók ezt szerinte azért csinálták, mert irigyek rá mert gazdag, jóképű és jó játékos.

És persze szerény a szentem, de ezt már tudtuk.:)

És bár én Barcelona szurkoló vagyok, ha Pepe Alvessel való atrocitásáért pirosat kapott, a minimum lett volna, ha Leko (vagy hogy hívják) is egy pirossal szépen távozik a pályáról.

2011. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:43

Ertelmes Barcas:DDDD

2011. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ŐŐőőőőő, lehet annyira mégsem vagyok értelmes, mert azt most nem vágom (a sok smile miatt) hogy ez bók, vagy szimplán irónia.:)
2011. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Látod , ha értelmes lennél, el tudnád dönteni. :(
2011. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez most bok volt:)
2011. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de sok smile nem az én stílusom, és sajnos neten keresztül nehezen ismerem fel az iróniát is.

Az meg hogy innen hülyének nevezel (amikor nem is veled beszélgetek)...na mindegy a 61%-osnak: akkor köszi, de ezt egy teljesen kívülálló is meg tudná állapítani : amit Roni kapott, még véletlenül sem súrolja a szabályos szerelést.:)

2011. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!