Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Messi vagy Ronaldo az univerzá...

Messi vagy Ronaldo az univerzálisabb?

Figyelt kérdés

A kérdésre válaszoljatok, azt ne kezdjétek el, hogy összességében ki a jobb, mert örök vita kezdődne belőle. Köszi.


Amúgy a kérdést azért írtam ki, mert mind2en zsenik, de mégis van hibájuk, ha nem is olyan sok. Melyikőjük az összetettebb focista?


2011. szept. 11. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
CR7 összetettebb focista mint Messi, jobbak a testi adottságai
2011. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
C Roni szerintem is egyértelműen univerzálisabb, ez még az elvakult Barca/Messi fanok körében sem lehet kérdés. Főleg úgy nem, h Messit a Barcelonán kívül jól játszani még nem nagyon láttuk (jó mielőtt valaki idefröcsögi, volt a Copán 2 jó meccse, de előtte semmi és a VB is szégyen volt), de mondjuk minek is menne bárhova, tökéletesen illik a Barcába. Kriszi azért már bizonyította, hogy majdnem mindent bír.
2011. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

CR a MUban sokkal sokoldalúbb játékos volt mint a realban.

Többet is kellett védekeznie.

A realban ugyanazt játssza a kezdetek óta.

2011. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
És akkor mi van ha ugyanazt játssza? 89 meccsen 86 gólt lőtt. Nem védekezni lett megvéve, hanem gólt rúgni. És egyébként a védekezéstől eltekintve a Real-ban is játszik jobb oldalt, bal oldalt és középen is.
2011. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

jó, de nagycsapatok ellen mennyi gólt is lőtt?

ja igen...

kiscsapatoknak meg hiába lő 80gólt 2 év alatt, nélküle is valszeg nyerne a real (persze mióta Mou az edző, előtte irtó béna volt évekig a real,főleg nemzetközi szinten :D )

2011. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Dilettáns vagy, nem beszélek veled többet.
2011. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Bár Barca szurkoló vagyok, CR sokoldalúbb, mint Messi.

Csak meg kell nézni, Messi a válogatottban kb. olyan szerepet tölt(ene) be, mint Xavi, és ez neki ne igazán fekszik.

Roni megtalálja a helyét mindenhol.

2011. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Nyilván Ronaldo összetettebb, jobb adottságai vannak ahhoz hogy többféle poszton bizonyítson..Messi zseniális de nem tudom mihez kezdene belsővédőként a termetével.
2011. dec. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!