Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki elmagyarázná ezeket?...

Valaki elmagyarázná ezeket? Fovi VB-vel kapcsolatos, semmit sem rétek a focihoz:D

Figyelt kérdés

Szóval hogy most épp a németek játszanak ugye, de melyik német csapat? Vagy ez hogy van, hogy dől el, hogy ki játszik? Ugye itt egy országból csak egy csapat vehet részt? Akkor itt most a Bayern München játszik ha jól gondolom, így a neveikből ítélve. De volt már valami verseny a német csapatok között is, hogy eldöntsék ki vehet részt a VB-n, vagy hogy működik ez?

Illetve azt néztem egy újságba hogy Robben a hollandokkal játszik a VB-n, de tudtommal ő is a bayernbe játszik. most akkor mi van? Átment másik csapatba vagy mi? Vagy lehet ilyet hogy egyszer itt játszik egyszer ott? Azt értem én hogy Robben holland de akkorse értem.

És a harmadik, amit nem tudok, hogy hogy dől el ki nyeri a VB-t? Szóval most mindenki mindenkivel játszik? Biztos nem, mert az túl sok lenne. De akkor hogy dőlt el hogy ki kivel játszik? és akkor mindig csak amelyikek nyertek, azok játszanak utána megint egymással? stb.


2014. jún. 16. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tedd fel ezt a kérdést a Trollfocinak.
2014. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kb. mindent szmájlival írok:D

És a sárga lap az mennyi időre kiállítás?

Jó, értem, hogy német válogatott, de olyan fura nekem, hogy az nem játszhat németként aki kb egész életében a német csapattal játszott..

2014. jún. 16. 19:13
 13/15 anonim ***** válasza:

A sárga lap nem kiállítás.


Robben meg mindössze 5 éve játszik Németországban, de nem is akarna, és nem is játszhatna a német válogatottban. Nem tudom, honnan veszed, hogy ő annyira szeretne.

2014. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Német-mániás vagy, mindent tudsz a németekről, a bajorokról, a Bayern Münchenről (de nem tudod, mi az a sárga lap), de a Nationalmannschaftról még nem hallottál? Jogi Löw? Reális...

(és én is lány vagyok)

(és hajrá németek:) )


[link]


[link]

2014. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy akarna-e, csak gondoltam ha már a németeknél játszik..

Akkor mi a sárgalap?

Amúgy csak a bajorokról tudok kb mindent, azon belül a fociról nem, csak a játékosok nevét. És nem tudom ki vagy mi az a Jogi Löw.

Köszi a két linket, bár a wikipédiát magam is megtaláltam, csak túl hosszú:D de majd ah egyszer lesz kedvem, elolvasom xd

2014. jún. 16. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!