Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki elmagyarázná ezeket?...

Valaki elmagyarázná ezeket? Fovi VB-vel kapcsolatos, semmit sem rétek a focihoz:D

Figyelt kérdés

Szóval hogy most épp a németek játszanak ugye, de melyik német csapat? Vagy ez hogy van, hogy dől el, hogy ki játszik? Ugye itt egy országból csak egy csapat vehet részt? Akkor itt most a Bayern München játszik ha jól gondolom, így a neveikből ítélve. De volt már valami verseny a német csapatok között is, hogy eldöntsék ki vehet részt a VB-n, vagy hogy működik ez?

Illetve azt néztem egy újságba hogy Robben a hollandokkal játszik a VB-n, de tudtommal ő is a bayernbe játszik. most akkor mi van? Átment másik csapatba vagy mi? Vagy lehet ilyet hogy egyszer itt játszik egyszer ott? Azt értem én hogy Robben holland de akkorse értem.

És a harmadik, amit nem tudok, hogy hogy dől el ki nyeri a VB-t? Szóval most mindenki mindenkivel játszik? Biztos nem, mert az túl sok lenne. De akkor hogy dőlt el hogy ki kivel játszik? és akkor mindig csak amelyikek nyertek, azok játszanak utána megint egymással? stb.


2014. jún. 16. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta a nejem, hogy ez kamukérdés, ennyire senki nem lehet már hulye.:)
2014. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A német/hollan/orosz stb. VÁLOGATOTT azt jelenti, hogy őket kiválogattták, mint nemzetük legjobbjait. Ezért hívják néha őket úgy, hogy NEMZETI csapat.

Nem játszik mindenki mindenkivel, van csoportbeosztás, a legjobb kettő tovább megy, és kieséses szakaszban játsznak, vagyis ahol már csak egy meccs dönt, ki jut tovább. Rengeteg helyen találsz infót a beosztásról.

2014. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk vicces, hogy valaki tudja, ki melyik klubcsapatban játszik, de még sosem hallott nemzeti válogatottakról.
2014. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezért kamukérdés.:)
2014. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

K*rvára semmit nem értek a focihoz, csak a Bayern csapatát tudom nagyjából, de közben rájöttem, hogy nem egészen lehet az a csapat, mert páran (pl. Dante, Ribéry) nincsenek is itt, páran meg itt vannak, akik nem is ott játszanak. De amúgy még a szabályokat se tudom. A piros és a sárga lap mit jelent? Most valaki kapott pirosat, kiállították, de mennyi időre állítják ki akkor? :D

Na de vannak még további hülye kérdéseim:D ha ez nemzeti csapat, akkor pl. a német nemzeti csapatban nem is játszat nem német nemzetiségű, vagy mi? Szóval pl. Robbennek nem is szabadna németként játszania? Vagy a németekhez nem akarták kiválogatni? És miért jóü az neki ha játszik a saját csapata ellen, azaz hollandokkal játszik, miközben egy német csapat tagja?

2014. jún. 16. 18:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ez már egyértelműen kamu kérdés...
2014. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jól nyomod.:)
2014. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ilyen balhere a világon nincs.
2014. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Miért ennyire hihetetlen h egy 15 éves lány nem ért a focihoz?:D A Bayernt csak azért tudom, mert Németország illetve Bayern mániás vagyok, úgyhogy mindent szeretek, ami bajor és mindet tudok róla:D És csak azért nézem ma a VB-t mert a németek játszanak. De valaki válaszolna a kérdéseimre? Tényleg nem tudom. Vagy legalább valaki linkeljen vmi oldalt ahol megtudom ezeket, de légyszi ne olyat ahol 3 oldal hülyeséget kell olvasnom hozzá, mert nem érdekel, csak azért kérdeztem ezeket h legalább egy kicsit képbe legyek. Szóval örülnék ha valkai segítene.
2014. jún. 16. 19:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem az ahihetetlen, hogy egy 15 éves lány nem ért a focihoz, hanem hogy szinte szándékosan a lehető legabszurdabb felvetésekkel jön. Mégis mit nem lehet azon érteni, hogy NÉMET válogatottban németek játszanak? A saját csapata ellen meg nem fog játszani, mert a holland válogatott meglehetősen ritkán játszik a Bayern Münchennel.

A kiállítás meg végleges, de talán nem véletlen, hogy erre is szmájlival kérdeztél rá...

2014. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!