Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kezdjem el és folytassa...

Hogyan kezdjem el és folytassam? FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni! Arról lenne szó, hogy lassan 3 éve kézilabdázom, de a klubbom nem rendes, mivel faluban vagyok, s itt nem túl nagy lehetőségeim vannak.. De elfogultság nélkül mondhatom, hogy ha nem is vagyok olyan rendkivül nagy játékos, azért elég jól játszom, érzem a játékot és szeretem is!

Itt kezdődik a probléma, nem tudom, hogy hogyan kellene/mit kellene tennem, azért hogy felfigyeljenek rám, s valahogy megtudjam, hogy van e értelme erre is gondolni a középsulis évek után..?

Tudtok valami tanáccsal szolgálni számomra?

Üdv: 16/F



2014. ápr. 2. 00:05
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha komolyan akarsz foglalkozni a kézivel keress fel egy egyesületet pl Budapesten (vagy máshol) és járj oda edzésekre és ha messze van akkor lehetnél koleszos..és kikérni az edző véleményét hogy van e értelme tovább csinálni vagy nem. ha kézilabdát komolyan szeretnéd csinálni akkor ennyit bekell válalni,mert faluból nem igazán lehet előre jutni. Remélem kicsit tudtam segíteni:)
2014. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!