Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem- folytassam?...

Hogyan kezdjem- folytassam? Mit tanácsoltok? 35/N

Figyelt kérdés

18 éves koromig intenzíven sportoltam (atlétika, kosárlabda), utána inkább csak kocogtam. 25 évesen megsérült a térdem és a bokám, amik egyébként is le voltak már strapálva, 1 évre teljesen leálltam, majd hébe- hóba ismét futottam. Utána megszülettek a gyerekek, és 7 éve semmi. Most van +20 kilóm, és tenni akarásom, de időm és elképzelésem nem sok, hogy hol is kellene kezdeni... Minden nap tudnék itthon 30-40 percet szakítani rá, hogy nyújtsak, hasazzak, guggoljak, kitöréseket csináljak, felülések, ilyesmik; és hetente 2-3x pedig tudnék 1 órácskát gyalogolni, kocogni vagy kerékpározni.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 29. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Na,hát akkor csináld,jó ez így.:)

Bár szerintem beszélj egy szakértő edzővel is,ő összerak egy pontos tervet és kaját neked.

Mert hát az étkezés is rendkívül fontos.

2013. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:

Én is lestrapáltam a térdem, nem merek futni. Nekem a Nordic walking nagyon bejött, sőt a pálcákkal tudok kicsit kocorázni is.

Szerintem kellene erőedzés is. +20 kilóval a fegyencedzés necces, de egy gumikötéllel mindent meg tudsz csinálni (én 2 ezer Ft-ért kaptam az Aldiban).

2013. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!