Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Mit tegyek, hogy jobb legyen az állóképességem?

Figyelt kérdés
Focizni szeretnék járni, kispályán elég jól megya foci, viszont könnyen elfáradok és nem bírok tovább futni. Csak akkor van értelme, hogy jelentkezzek nagypályás focira, ha majd többet bírok futni. Mivel fejleszthetném az állóképességem? Különben 14 éves vagyok.

2013. szept. 3. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Naponta kb. 1-2 órám lenne rá, tudom, hogy nem megy egyik napról a másikra de jó lenne minél hamarabb.
2013. szept. 3. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Állóképességi edzéssel (kardió), amivel rövid, intenzív szakaszokkal magas pulzusszámot érsz el.


Erre sok minden jó (szinte bármilyen aerob, csak nagyobb intenzitással végezve). Sprint, kettlebell, gyorsan való úszás stb.

2013. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kipróbálom ezeket is.

Ha futni szeretnék, kb. mennyit fussak egy nap és milyen intenzitással?

2013. szept. 3. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam még foci edzésen de lehet ha elmennél pár körre különrakna futni. Ő gondolom jobban ért ehhez mint mi.
2013. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint az edző.
2013. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kardió edzésnek a minél nagyobb intenzitás a lényege. 20-40 perc heti 3x elég szokott lenni.
2013. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!