Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » No, akkor miért is "nyomják"...

No, akkor miért is "nyomják" a bírók a Barcelonát?

Figyelt kérdés

A Barca ún. ellendrukkereitől (értsd: akiknek az irigysége a katalánok sikerei és világklasszisai iránt egy idő után már gyűlöletté fajult) lépten-nyomon azt hallom, hogy a Barcelonát támogatják a bírók.


Nos, én azt mondom, öntsünk tiszta vizet a pohárba! Várom az érveket, amelyek alátámasztják a fenti hipotézist - vagyis, hogy a Barcelona javára lényegesen többet tévednek/csalnak a játékvezetők, mint más futballcsapatok javára.


Ha valaki elő tud rukkolni valami olyannal, amire nem tudok érdemben reagálni, akkor komolyan mondom elhiszem, hogy az elmúlt három évben bezsebelt 13 trófea titka csakis a részrehajló bírókban keresendő.


2012. jan. 9. 19:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Nem nyomják, csak a Barca ellendrukkerei mondják ezt. Ma is láthattuk a Mallorca-Real meccsen, hogy a Real javára is tévednek a bírók, az Espanyol ellen pedig láthattuk, hogy a Barca ellen is.

Visca el Barca!!!

2012. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy direkt kell értelmetlenkedni, vagy a dolgok bemagyarázni egy két dolgot ennek-annak, de ha RvP-t kiállították azért mert tovább ment, mivel nem hallotta a sípszót, akkor barca felét nem kellett volna kiállítani a reál ellen, mikor elrugdosták a labdát szabadrúgások előtt?! De. És ha nem Bendtner van fent, hanem Rvp, akkor belő egy 100%os helyzetet, és nem kell 10emberrel játszania az Arsenalnak.

Nem is tudom miért is írtam bármit.. úgyis valami "bölcs" baromságot fogsz kitalálni

2012. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
az előző vagyok.. elnézést az első mondatomért, kicsit este-effektus..
2012. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Utolsó: van Persie-t nem azért állították ki, mert sípszó után elrúgta a labdát. Azért csak sárga lapot kapott. Fájdalom, az már a második volt neki - márpedig két sárga lap után rendszerint pirosat szoktak adni. Az a szöveg meg, hogy nem hallotta a sípszót... Hát, ha ez tényleg így van, akkor az alapján, ahogy azt a ziccert megoldotta (nem nézett fel, a kapunak szinte háttal állva, méterekkel mellérúgta), azt mondom: RvP-nek inkább egy NB1-es csapat csatársorában lenne a helye (mondjuk Tököli Attila ékpárjaként), mintsem az Arsenaléban.


Nos, én leírtam a magam "baromságát", ellenben Tőled nem kaptam használható választ a kérdésemre, úgyhogy én se tudom, miért is írtál ide bármit.

2012. jan. 16. 00:30
 25/36 A kérdező kommentje:
No, valaki??? Ennyire tellett, srácok?
2012. jan. 21. 21:31
 26/36 anonim ***** válasza:
Tegnapi meccs szerintem választ adott neked a sok többi,felsorolt kamu dolgok mellé.. Hát mostmár álljon meg a menet!!! Spanyol csapatokat nem szeretem (Se realt,se az uefalonát.) De azért egy Classicot csak megnézek.. Ez hihetlen.. Buzgecc kezezése (mehet tovább..) ,Puyol bevetődik Benzemára (tovább..) (Pepe meg csak utolérte Sanchezt és beállt elé,Puyol meg bevetődött Benzemára..) Amikor 2-2 már szarban Platini kedvenc csapata jön a szokásos színészkedés, és ugye a kiállítás..Korrupt ez a világ sajnos.. Ez van.. Ha ezek az érvek nem elegek akkor nem látsz az orrodnál tovább!! Ez szerintem türhetetlen miket csalnak az uefalona javára.. remélem idén a spanyol kupán kívül csak az ország színészei díjat nyerik meg..
2012. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

2006-ba is úgy jutott a Barcelona a bl. döntőbe, hogy a Nou Campban az elődöntő visszavágón egy teljesen szabályos Shevchenko góltól fosztották meg a Milant. (Ezt a példát még senki nem mondta)

A szerdai Barca-Real meccset is láthattuk...

2012. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

23:16-os, hát, nem hinném, hogy én vagyok az, aki "nem lát az orránál tovább", mivel történetesen Te vagy az, aki ugyan rendkívül alaposan (és nem kis ferdítésekkel) leírja, hogy mikor tévedtek/csaltak a Barca javára, ámde az ellenpéldákról látványosan megfeledkezik (pl. a milánói Inter-Barcán vagy a londoni Arsenal-Barcán történtekről). Többen írtátok már, hogy az én érveim "kamu" szövegek, de azt eddig egyikőtök sem közölte, hogy pontosan melyik kommentem nem tetszik neki, nem elégíti ki, nem ért vele egyet stb.


Ja, a szerdai meccset nem láttam (nincs digisportom, a streamek meg élvezhetetlenek), hallottam róla ezt-azt, de videón csak a Ramos-féle gólt láttam a vitatott esetek közül (mi tagadás, láttunk már olyat, hogy megadnak egy ilyen gólt). Azt is hallottam, hogy az első félidő végén ki kellett volna szórni Diarrát második sárga lappal...

23:16-os, te a "csalás" szót használod. Namármost, ha szerdán a bíró mindenképpen "csalni" akart a Barca javára, nem gondolod, hogy abban a szituációban nem mulasztott volna el második sárgát adni Diarrának?


Azt a sportszerűbb Realosok is elismerik, hogy a bajnokságban eddig a Real jóval szerencsésebb a bírókkal, hogy mást ne mondjak: a Barcától a Getafe és az Espanyol ellen is elvettek egy-egy büntetőt, míg a Real ellen a Mallorcától elloptak egy teljesen szabályos gólt. Tekintve, hogy a Real és a Barca kizárólag egymással fut versenyt a bajnoki címért, ez utóbbi "Barcát sújtó tévedésként" is felfogható.


Na bumm.


UEFA, Platini, istenem... Hidd el, én is szeretem az összeesküvés-elméleteket, de az UEFA-Barca konspirációs teóriát csak az olyan elvakult Barca-fóbiások veszik komolyan, mint Te (vagy Mourinho). Kérdem én, miért pont a Barcelonát támogatná Platini, mikor semmilyen szállal nem kötődik a katalánokhoz (nem volt ott se játékos, se edző), akkor már miért nem inkább a Juventust nyomja? Illetőleg javaslom, nézz utána, hogyan járt a Barca az UEFA-nál akkor, amikor 2010-ben az izlandi vulkánkitörés miatt a milánói BL-elődöntő halasztását kérvényezte...

2012. jan. 27. 02:50
 29/36 A kérdező kommentje:
00:44-es: jó, most ne abból induljunk ki, hogy hat évvel ezelőtt volt egy bírói tévedés, ami történetesen a Barcának kedvezett, mert ennek a vitának így sose lesz vége.
2012. jan. 27. 03:00
 30/36 anonim ***** válasza:

00:44-es vagyok. Persze igazad van, ilyen formán a végtelenségig lehetne is vinni a vitát akár 20 évre visszamenőleg. Meg azt is látom, hogy az elmúlt 3 évet kérdezted, de ez mellett nem tudtam elmenni, mivel az utolsó 3 bl. győzelemből 2-szer úgy jutott a Barca a döntőbe, hogy bírói hiba történt. Nincs még egy olyan csapat amelyik ilyen "statisztikával" rendelkezik (ha mégis van akkor mond), én ezért tartom azt, hogy aránytalanul többet tévedett a javukra a bíró.

A Chelsea meccs amint látom ki lett tárgyalva, tudom, hogy voltak Barcát sújtó esetek is, de összességébe a Chelsea járt rosszabbul. Erről többet nem kívánnék beszélni mert elég lerágott csont.

Az Inter ellen ide-oda tévedett nagyjából ugyanannyit, végül az Inter jobb volt és jogosan mentek tovább.

Tavaly a Real ellen a kiállítás megadható volt, de ha Alves nem játssza el a nagy halált nem lett volna piros lap, ezért ekkora vita tárgya ez. Ott annyira undorító volt Alves, hogy simán lezavartam volna őt is, vagy utólag eltiltottam volna. Remélem előbb-utóbb az ekkora színészkedéseket pirossal és eltiltással jutalmazzák (függetlenül attól, hogy ki csinálja) mert egyre több ilyen van és nagyon ilyen van, tönkre teszi ezt a szép sportot.

2012. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!