Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » No, akkor miért is "nyomják"...

No, akkor miért is "nyomják" a bírók a Barcelonát?

Figyelt kérdés

A Barca ún. ellendrukkereitől (értsd: akiknek az irigysége a katalánok sikerei és világklasszisai iránt egy idő után már gyűlöletté fajult) lépten-nyomon azt hallom, hogy a Barcelonát támogatják a bírók.


Nos, én azt mondom, öntsünk tiszta vizet a pohárba! Várom az érveket, amelyek alátámasztják a fenti hipotézist - vagyis, hogy a Barcelona javára lényegesen többet tévednek/csalnak a játékvezetők, mint más futballcsapatok javára.


Ha valaki elő tud rukkolni valami olyannal, amire nem tudok érdemben reagálni, akkor komolyan mondom elhiszem, hogy az elmúlt három évben bezsebelt 13 trófea titka csakis a részrehajló bírókban keresendő.


2012. jan. 9. 19:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
61%
Na akkor . Chelsea ellen: Abidal kiállítás.Viszont 6 tizenegyest nem adtak meg chelseanek( nézd meg,hogy tényleg 6X kezeltek a 16-oson belül.!) 6X többet ítéltek Barcának. Arsenal ellen Van Persie-t kiállította a bíró..(De mire fel?).Inter ellen THiago Motta kiállítása(Busquets szánalmas színészkedése.)Real elleni meccseken Real olyanokra sárgát kap,amikor hozzá se értek Barcásokhoz/Nem is a fejüket ütötték,de ők azt fogják.Kisebb Barca meccseket nem nézek, azokról nem tudok nyilatkozni. De amiket én felsoroltam,simán kijelenthető h 2/3 arányban mindig a Barcnának fújnak.(Sőt lehet h 3/4 arányban is.) Én leírtam a véleményem . Megyek. További szép napot.
2012. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Nos, azt elismerem, hogy a 2009-es Stamford Bridge-i meccsen összességében a Barca jött ki jobban a bírói tévedésekből, de, mint mondtam, az odavágóról sem kéne elfeledkezni, ahol sokkal inkább a katalánok panaszkodhattak a játékvezetés színvonalára.


Hajjaj, köszönöm, hogy felhoztad az Inter elleni párharcot. Motta kiállítása - ahogy Te mondanád - "egy dolog". Ellenben az érem másik oldala: az odavágón Milito lesgólja ill. Alves elkaszálása, ami a bírónál nem ért 11-est; a visszavágón Krkics meg nem adott gólja a hajrában - minimum véleményes ítélet.


Az, hogy időnként jogtalan sárga villan, vagy jogos sárga nem villan, az minden el clásicón, mindkét oldalon benne van a pakliban, hidd el. A Pepe-Alves esetről mindenesetre föntebb már leírtam a véleményem.


Miként azt is leírtam, hogy az Arsenal ellen milyen bakik sújtották a Barcát (ezek ráadásul jóval fajsúlyosabb hibák voltak, mint RvP kiállítása, mivel góloktól fosztották meg a Barcát, akárcsak az Inter ellen - egyébként is, majd pont Van Persie lett volna az, akivel ki tudta volna bekkelni az Arsenal a hátralévő jó fél órát) Ha Messi szabályos gólját 1-0-nál megadják Londonban, már ott eldőlt volna a továbbjutás kérdése.

Hogy van Persie-t miért állították ki? Azért, mert sípszó után elrúgta a labdát, márpedig a szabályok értelmében azért sárga lap jár - és mivel az már a második volt neki, villant a piros. (hogy az első sárgáját mire kapta, arra már nem emlékszem)

2012. jan. 9. 21:54
 13/36 anonim ***** válasza:

fölösleges magyarázni a kérdezőnek, mert nem ért meg semmit.

Mindenre egyből jön a busquets(kamu) válasz...

2012. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt írtad:

"lépten-nyomon azt hallom, hogy a Barcelonát támogatják a bírók.


Nos, én azt mondom, öntsünk tiszta vizet a pohárba! Várom az érveket, amelyek alátámasztják a fenti hipotézist - vagyis, hogy a Barcelona javára lényegesen többet tévednek/csalnak a játékvezetők, mint más futballcsapatok javára.


Ha valaki elő tud rukkolni valami olyannal, amire nem tudok érdemben reagálni, akkor komolyan mondom elhiszem, hogy az elmúlt három évben bezsebelt 13 trófea titka csakis a részrehajló bírókban keresendő."


Azóta több olyan esetet hoztak fel, amire nem tudtál érdemben reagálni.

2012. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha már épkézláb, használható választ nem várhatok tőled a kérdésemre, legalább azt mondd meg, melyik kommentem nem volt számodra kielégítő?
2012. jan. 10. 10:18
 16/36 A kérdező kommentje:
Ja, az előző a 08:00-ásnak ment.
2012. jan. 10. 10:19
 17/36 A kérdező kommentje:
10:15-ös: mi is az, amire nem tudtam én reagálni???
2012. jan. 10. 10:21
 18/36 anonim ***** válasza:

a 6 11-es "csak" 4 volt, abból kb. 2 járt volna tisztán.(ezt a meccset csak ismétlésből láttam, tovább nem elemezném)

2. A Classicokat szerintem felesleges felhozni, az egy más világ.

A bl-ben és a bajnokságban szerintem mint a Realt, mint a Barcát érik jogtalan lapok(vagy épp nem lapok).

Viszont az utolsó Barcelona meccsre kitérve : rengeteg bírói hiba (kb. 4 les, amiből gól lehetett volna, de lefújták, viszont a 11-est nem). Erre Pep diplomatikusan azt mondja, "a bírók is tévedhetnek, nekünk kellett volna hamarabb eldönteni a meccset."

Mou válasza erre az szokott lenni, " a bíró ellenünk van, az uefa is, a labdaszedők is, mindig 10 emberrel fejezzük be a Barca ellen", stb... na mindegy, nem ragozom, a kérdezőnek pedig igazat adok, mert a 2 és fél évvel ezelőtti meccsen kívül nem volt kirívó bírói b@romság a Barcelona mellett.

2012. jan. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Pl. ez: "Nos, azt elismerem, hogy a 2009-es Stamford Bridge-i meccsen összességében a Barca jött ki jobban a bírói tévedésekből."

2012. jan. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Utolsó: leírtam már ezerszer, de ezek szerint nem volt mindenki számára egyértelmű, úgyhogy leírom ezeregyedeszerre is: én nem arra vagyok kíváncsi, hogy időnknt tévednek-e a Barca javára a játékvezetők, mert nyilvánvaló, hogy igen, ahogy a Bayerntől és a Liverpooltól kezdve a Lyonon és a Zalaegerszegen át a Bivalybasznádi SE-ig a világon minden futballcsapat javára tévednek olykor a játékvezetők.

Fussunk hát neki a kérdésnek még egyszer: a Barcelona javára tényleg aránytalanul többet tévednek a bírók, mint ahányszor ellene tévednek?

2012. jan. 12. 08:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!