Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Boka törés után lehet csinálni...

Boka törés után lehet csinálni aktívan akármilyen megterhelő sportot?

Figyelt kérdés

Én konkrétan Amerikai focizom de focizom is és kosarazni is szoktam.


16/F


2009. febr. 10. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Fúú ha megy is rendesen akkor kemény csávó lehet... Persze hogy lehet utána! Csak szerintem hagyj ki annyit amennyit az orvos javasol, aztán nézz meg egy edzést, ha érzed hogy még nem a tökéletes akkor ne terheld, várj még addig amíg nem áll te szerinted helyre, mert rosszabb lenne ha egyik sérülés után rögtön felszednéd a másikat! Én csak kosarazok és így körül jártam én is! 16/F
2009. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont kosarazás közbe sikerült:) Hát érdekes szeretem nagyon köszi a választ
2009. febr. 10. 20:12
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Persze, hogy lehet, csak a fokozatosságra ügyelj. Ja, meg a megfelelő kellékekre: fásli, magasszárú edzőcipő. És nem árt,ha konzultálsz sportorvossal. A bokás úgy is jelzi,ha vmi túl sok, vagy megerőltető.

Én 2 bokaszalag-szakadással, és egy bokatöréssel "büszkélkedem", de a két szalagszakadás után még komolyan kézilabdáztam. A törés, csak nonplus ultraként jött: :)

2009. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na és igen ezt kifelejtettem valahogy írni! Szép válasz az utolsó! Első voltam!
2009. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!