Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan lehet pár nap alatt...

Hogyan lehet pár nap alatt növelni az állóképességet?

Figyelt kérdés

Szupermaratonra készülök. Ősz óta alig volt időm bringázni, rám is jött jó pár kg pluszba. Ennyire még sosem voltam rossz formában. :/

Van 5 napom. Valami trükk, bármi, hogy végig bírjam tolni? Az eredmény nem számít, csak végig bírjak menni...


2017. máj. 14. 20:16
 1/6 tothp ***** válasza:
szerintem egy motor a bringára. Ha kondiban lennél, 5 napig laza átmozgatókat kéne csinálnod. Ha szerencséd van és kellően alapos a sport múltad, a szervezeted emlékezetből végig vonszol. De fájni fog.
2017. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is arra apellálok, hogy a szervezet emlékszik. Csak nem tudom, hogy emlékeztessem... :/
2017. máj. 14. 20:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Már az is eszembe jutott, hogy esetleg valami pörgető... Csak nem értek ezekhez.
2017. máj. 14. 20:37
 4/6 tothp ***** válasza:
hát, ha fiatalon el akarsz patkolni egy verseny miatt.... Inkább készülj fel rendesen, és jövőre próbáld meg.
2017. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem verseny, túra. Az eredmény nem számít, csak hogy végigmenjek. Nem illegális szerekre gondoltam, hanem kereskedelmi forgalomban kapható energizálókra.

Vannak körülmények, amik miatt nem léphetek vissza.

2017. máj. 15. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod szokták mondani hogy ha a fejben tiszta a cél az úton nincs akadály!Illetve azt hogy a test mennyit bír ki csakis a lélek ereje határozza meg!Nagy igazsag mindkettő!Úgyhogy nem kell itt szerintem megerőszakolni a tested minden féle szerekkel!
2017. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!