Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit bicklizel naponta?

Mennyit bicklizel naponta?

Figyelt kérdés

Naponta hány kilométert szoktatok átlagosan megtenni bringával, és milyen átlagsebességgel?


Függetlenül attól, hogy sportszerüen, bicikliztek, vagy munkába, bevásárláshoz használjátok ezt a fajta közlekedést.


2011. júl. 5. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pár éve még nekem is "gazdaságos" fajta bringám volt. Aztán beruháztam egy komolyabbra.

Az már rögtön az első úton feltűnt, hogy az újabbat mennyivel könnyebb hajtani és mennyivel gyorsabban lehet menni vele ugyan akkora erőt kifejtve. Meg úgy persze általában minden nagyságrendekkel jobb, a váltó, a fék, stb. a mostanin, pedig nem is egy csúcskategóriás gép, inkább alsó-közép kategóriának mondanám.

2011. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Legalább jól megerősödsz azzal a gazdaságos bringával :) Nekem úgy jött ám össze ez a 250 km egy napra, hogy egy szétesés szélén lévő bringával jártam minden nap, aztán átültem az országútimra.


Egyébként az első hónapban én is úgy éreztem magam minden nap, mikor hazaértem, mint a mosott rongy, aztán ez fokozatosan elmúlt. A másik meg az, hogy a túra meg a közlekedés valahogy másképp fárasztó. Az okát nem tudom, talán túrázáskor jobban figyel az ember, hogy mit és mennyit eszik és iszik, ne legyen hátizsákja meg ilyenek.

2011. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!