Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kerekparozastol lehet...

A kerekparozastol lehet impotaciat kapni?

Figyelt kérdés
Csupan hallotam regebb a suliba 1 biciklis fiu mondta a masiknak, hogy lehet kapni nemtudom igaz-e. EN peldaul ma is bicikliztem 45 kilometert kisebb nagyobb megszakitasokkal, tegnap is kb 30at es felek, nehogy azt okozzon.
2011. jún. 24. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos elég nagy esély van rá. Sőt, ha még 10 év múlva is élni szeretnél, jobb lesz, ha minden más sportot is abbahagysz...vagy legalább utánaolvasol (ha már logikád nincs).
2011. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne figyelj, en kerdest tettem fel es rendes valaszt varok, amugy en is azert gondoltam mivel ha ulunk a nyeregen, akkor nyomjuk a nyereggel es azert gondoltam hogy lehet kapni, szoval akkor nemlehet?
2011. jún. 24. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem hiszem hogy hetente pár bringázástól impotenciád lenne. de ha annyira aggódsz, fuss vagy ússz helyette. Vagy tegyél oda valami rongyot.. :D
2011. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hegyi kerékpározásra érvényes.
2011. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja ertem, hegyi karekparozni nem szoktam viszont nem a kerekparom az de aszfalt uton megyek altalaban, neha megyek 1-1 keveset ugymond gondors uton szoval akkor nincs amiert aggondjak igaz? Amugy masodik valaszolo, nem futok 30 kilometert mert sok lenne, mert a hely ahova jarunk messze van..:P
2011. jún. 24. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:

"nem futok 30 kilometert mert sok lenne, mert a hely ahova jarunk messze van..."

Akkor menj úszva :)


De a viccet félretéve, az a lényeg, hogy ha elzsibbadnak bizonyos lényeges szerveid biciklizés közben, akkor ne hagyd annyiban, tegyél valamit ez ellen (állítgasd vagy cserélgesd a nyerget, amíg jó nem lesz). Ha nem zsibbad el, akkor nem valószínű, hogy baja legyen.

2011. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem zsibbad meg semmi, csak aggodtam viszont a fojamatos biciklizesnel picit a fenekem megnyomom, de nem zsibbadas csupan mikor szallok le jol esik mert marnincs nyomas de aznem egyenlo a zsibbadassal:)
2011. jún. 24. 18:16
 8/10 pacsi ***** válasza:

Szerintem ez is egy olyan téma, amiről mindenki minden marhaságot összebeszél. Valahol azt olvastam, hogy ha kb hetente 100-150 kilóméternél többet mész, akkor kezd el ez a probléma jelentős lenni, az alatt a kerékpározásnak inkább egészséges hatásai vannak. Inkább nézz utána valamilyen rendes helyen, mint hogy az itt válaszolókra hallgatsz. Ha sokat bicózol, akkor mindenképpen érdemes egy jó ülést beszerezni: [link]

vagy szerezz fekvőkerékpárt, ott nincs ilyen gond :)

2011. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én néha éreztem zsibbadást a mogyoróim táján, aztán vettem egy ilyesmi ülést:

[link]

1-2 óra alatt megszoktam, és mogyorózsibbadásom nincs azóta.


Alapvetően nem rossz ez a yasecos cikk, de mint fizető felhasználó, korrigálok:

"Sokféle olyan nyeregpárnát és huzatot találhatnak a szaküzletekben, amit a nyeregre rá kell húzni. A legtöbbnek semmi értelme."


Már hogy ne volna! Ha vannak látható varrások, akkor azokat egy sima kis huzat védi a kidörzsöléstől. Persze egy bolt nem bánja, ha időben cafatotokra foszlik a nyereg :)

2011. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy versenybringás pasim. Hát nem volt vele probléma azon a téren.

De Armsrongnak meg rákja volt tőle, ha jól tudom ...

2011. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!