Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes állandóan javítgatni...

Érdemes állandóan javítgatni egy olcsóbb trekking biciklit, vagy vegyek újat?

Figyelt kérdés

A régebbi biciklim egy Kenzel Fresh trekking. 5 éve vettem kb. 60ért Szlovákiában.

Csak szomszéd városba szoktam átbiciklizni hetente párszor, ami 8 km-re van. Messzebbre a CTM-mel megyek.

Viszont a Kenzelnek kb. 2 havonta van vmi baja, a váltókkal és fékkel állandóan probléma van.


Ezért azon gondolkodom, hogy veszek egy strapabíróbb biciklit, csak nem vmi sok pénzem.



okt. 19. 09:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Inkább vidd el egy PROFI szervízbe!
okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Eddig is szervizbe vittem.
okt. 19. 12:28
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Akkor vidd másikba, mert itt csak lehúznak!
okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

Tanuld meg szerelni és csináld meg saját magadnak tisztességesen.

Nem egy nagy kaland a bicikli.

okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk, ha xarh a váltó, nem egyszerűbb cserélni, akár egy olcsóbbra, mint gányoltatni, valami önjelölt szervízes Mekk Mesterrel?
okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Van akinek minden xar, van akinek semmise.
okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem, állandóan javítgatni nem érdemes. Egyszer kell szépen rendbe hozatni, ha nem horror összegbe kerül.
okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 MolotovPunk ***** válasza:
Jó kis bringád lehet, ha azt állandóan javítgatni kell, most akkor vagy az van, hogy a kerékpárod hulladék bóvli kategória, vagy csak simán a szerviz sz_r és hanyag!
okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Valami tényleg nem kerek. A 40 éves bringámba többet tekerek bele és alig lát szervízt, megy hősiesen, pedig én nem értek a szereléshez.
okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 MolotovPunk ***** válasza:
9/ Pont ez az. Nekem francia gyártmányú MTB kerékpárom van, újonnan vettem és már másfél éve van meg nekem, kilométer is van benne bőven, de szervizbe még nem kellett vinnem eddig, pedig enyém sem egy drága csúcskategória bringa.
okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!