Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy lehet a kerékpárcomputert...

Hogy lehet a kerékpárcomputert "tolvajbiztosra" rögzíteni? Nem akarom állandóan le-fel rakosgatni, és összegányolni sem.

Figyelt kérdés
Tudom, ragasszam bele, de akkor nincs több elemcsere

szept. 3. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Akármelyik tartót egy pillanat alatt le lehet törni, úgyhogy ha vinni akarják, akkor fogják is. Semeddig nem tart levenni és zsebre vágni. Annál tutibb nincs.
szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MGéza ***** válasza:
Nekem még soha senki nem akarta ilyesmimet elvinni, bár nem is használtam túl drága, GPS-es darabot, mondjuk Garmint. A zsebre vágásnál még nem találtak fel biztosabb módszert, ami a gépen marad, azt meg nincs értelme lopni...
szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem tart semeddig letörni.
szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleinte levettem, most már nem szórakozom vele. Egyszerű, 6 ezer ft-os darab.
szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyen mozdítható kiegészítőket gyorskötözővel szoktam rögzíteni, jó szorosan meghúzva. Persze, azt is el elehet vágni ha valaki akarja, de csak úgy lekapni nehéz.
szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vedd le és vágd zsebre.
szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb eleve úgy van megcsinálva, hogy egy mozdulattal le tudd venni és zsebre rakni. Biztos lehetne valamit gányolni, hogy ne legyen ilyen könnyű levenni, de egyszerűbb magaddal vinni. Nekem még a lámpa felfogatóját is lopták le.
szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegyél rá mechanikus kilométerórát.
szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!