Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mik a hátrányai az országúti...

Mik a hátrányai az országúti kerékpározásnak mint hobbinak?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amik nem jók benne?
aug. 29. 19:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
28%
20: senkit nem érdekel. A rendőröknek erre nincs kapacitása. Az autósok 99% elviseli a bicikliseket az úton, tudják hogy a bicikliutak nagy része járhatatlan. Az 1% hülyét meg elviseljük mi biciklisek.
aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

#20!


Rosszul tudod.

"Ha a gyalog- és kerékpárúton a gyalogosok forgalma a kerékpárosok továbbhaladását akadályozná, a kerékpárosok az úttesten is közlekedhetnek."


Persze sima kerképárúton, amire gyalogosok rá sem léphetnek, ott nincs ilyen kitélel... de ott is szokta gyalogosok sétálni, babakocsit tolni, kutyát sétáltatni.


És az sincs benne a KRESZ-ben, hogy útépítés, felbontás esetén kötelező-e azt használni.

aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

21:

A tapasztalatom ellenkező, autóval közlekedve a trafin kívül soha nem találkoztam semmilyen ellenőrzéssel, pedig levezettem olyan 300 ezer km-t, kerékpárral meg nagyon sokszor vegzálnak, pedig én szabályosan közlekedekm

szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!