Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ki mikor, mennyi időközönként,...

Ki mikor, mennyi időközönként, mennyit és hol szokott biciklizni?

Figyelt kérdés
Én majdnem minden nap, csak olyan napokon nem amikor otthon lustulok egész nap, általában napi 2×10 percet úgy átlagosan, ritkábban 2×30-40 percet (a ×2 természetesen az oda-visszát jelenti :'D), annál is ritkábban előfordul minden évben pár olyan nap is amikor egy nap összesen 2 órát is biciklizek, de nem vagyok olyan elképesztően nagyon nagy bicajos, mert csak másokhoz, vagy boltba, áruházba szoktam, és tanév közben minden nap kerékpárral megyek iskolába, középiskolás vagyok még, szerencsére a közelség miatt nem kell tömegközlekedéssel bejárnom, és kevésbé gyakran kirándulni, természetbe is szoktam menni kerékpárral meg egyéb hasonló célokból is szoktam még bicajra ülni, szóval csendes utcáktól kezdve viszonylag kissé forgalmasabb utakon és kerékpárutakon át földutakon is szoktam tekerni.

aug. 19. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3-4 alkalommal, egyszerre 50-70 km, országútival. Általában a környéken, vannak bejáratott útvonalaim. Ha van egy szabad napom, akkor egész napos túrákat is szoktam csinálni, 150-250 km, pl volt idén Budapest-Keszthely, 10-kor indultam, pár rövid megállással este 8-ra odaértem.
aug. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hetente kb. 3x, 30-40 km-t montival leginkább bringaúton és néha nagyobb túrázásokat, 60-90 km-t.
aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap 40km ame elmegy 60:70 ig is idő kérdése.Csak nagyon ritkán marad ki.
aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hetente szoktam túrázni (kb 70-100km), és illetve naponta munkába járni.

Hát én nagyon szomorú vagyok, hogy a környéken szar minőségű utak vannak...

van ahol megjelölték a rossz állapotot, de azóta sem javitottak...

aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb. annyi a napi adag mint a kérdezőnek.

(sajna én már nagyon régen kinőttem a középiskolás időszakomat)

aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban munkába járásra használom a biciklit, attól függően éppen hol dolgozom, napi 10-15 km. Sokszor hazafelé még eltekergek egy kicsit, ha van kedvem. Kisebb túra: 20-30 km alkalmanként, de ez nem rendszeres. Két és fél hónap alatt mentem összesen 500 km-t.
aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy ennyi bringás van. 😀

Én alkalmanként tekerek és szinte ugyan azon az úton. A hétvégén tekertem kb 40 km-t.

aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!