Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Balaton kor szerintetek sok...

Balaton kor szerintetek sok lenne?

Figyelt kérdés

Jelenleg gond nelkul tudok teljesiteni 70-80 km-t 500m emelkedessel, szerintetek egy Balaton kor kicsibel 200km felett gondot jelentene?


Kb. ket het mulva akarnek menni egy balaton korutra, addig meg egyertelmuen fogok bringazni.


Eddig a leghosszabb biciklituram egy napra 160km volt, de van mar nehany eve.



júl. 12. 19:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menne. Aki olyan 100 körül le tud tekerni, annak már megy a 200 is, csak kitartás kérdése. S mivel neked már 160 is volt, nem hiszem hogy gond lenne. Csak legyen egy jó betétet nacid! :)
júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 MGéza ***** válasza:
100%
Szerintem menne, egy kényelmes 15-20-as tempóval simán bevállalhatod. Csak várj ki vele kedvezőbb időt, ilyen melegben a táv fele is kínlódás lenne.
júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem még még mindig Simon Pepe tartja a rekordot 2016 óta, 4 óra 35 perccel.

Minden évben megpróbálom, de még közel 7 perc körül kellene lefaragni az időmből. Talán jövőre már sikerülhet, vagy meglepetés lenne, ha már az idén is ki tudnék fogni egy olyan időjárást és egyéni formát, hogy összejöhessen.

júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
13. ezt hogy csináljátok? A 7/71 stb főúton gondolom, de felvezetéssel, vagy valahogy meg van szervezve hogy ne kelljen minden rendőrlámpát, körforgalmat kivárni?
júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 13-as vagyok de nagyságrendileg valóban ennyi a rekord versenyen, a főúton, rendőri biztosítással, szakaszos lezárásokkal. Nyilván edzett versenyzőkről van szó akik csapatmunkában váltják egymást az élen, amíg a többiek szélárnyékban "pihennek".
júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
34%
Balaton kor? Mi van?
júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sok hosszu pihenot nem fogokntartani, majd megallok 2-3-4 alkalommal, vizet venni, valamit enni. Nem szeretem a hosszu pihenoket, kihulnel az izmok, visszaesik a pulzusom, olyankor a legrosszabb ujbol elindulni.


En eppen hogy attol felek, hogy mikor en megyek mar nem lesz ilyen meleg. Imadom a meleget, mikor erzem a forro levegot ahogy szembol vag, es mikor

eget a nap. Ezzel nem lesz problema.

júl. 16. 21:02
 18/22 anonim ***** válasza:
Ebben azért ne legyél ennyire biztos...
júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jaja hiába bírod a meleget, a szervezet hamar kikészül ebben az időben.
júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én máskor megyek 25-30 között, most meg csordogálok 15-el. :(
júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!