Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi kell ahhoz, hogy letudjam...

Mi kell ahhoz, hogy letudjam tekerni a Balaton kört 10 órán belül?

Figyelt kérdés

A 10 órás idő áttörése az álom időm, tavaly 11 óra alatt tekertem le egy rosszabb biciklivel, idén 10 óra 36 perc alatt, de az elején spóroltam az energiával, a végén még maradt benne valamennyi, nem tekertem ki magamat teljesen.


Azóta elmentem tekerni 2 hétvégén is 100km-t, 4 óra 40 perc illetve 4 óra 38 perc, (Kenese és Akali között, hogy szokjam a terepet)


Jó lenne ha még ezen a nyárom 10 óra alá tudnék kerülni.


jún. 25. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Hát erre nehz mit modnani, hajtani kell és megfelelő bicóval menni. :)

Én tavaly egy trekkinggel 11 ór alatt mentem körbe, majd két hónappal később egy fitnessel 9 óra 20 perc alatt. Az elsőnél egyedül mentem szép kényelmesen. A másodiknál egy barátmmal, aki gyorsabb szokott lenni nálam, így húzott magával. Ha egyedül lettem volna, tuti lassabb lettem volna, mert sokszor túk soknak éreztem a tempót, de azért tartottam.

jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátszél bammeg, hátszél!
jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk a szélre való felkészülés tényleg nem árt.

Én úgy szoktam hogy hazafelé legyen hátszél. Hogy amikor már fáradok, akkor inkább segítsen.

Egyébként pedig a rövidebb menetidőhöz nagyobb sebesség kell. 🤷‍♂️

tegnapelőtt 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!