Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a bringásokról akik profi csapat mezében, válogatott vagy akár világbajnoki mezben tekernek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 15:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/119 A kérdező kommentje:
#39 nem, mert szerencsére nem minden bringás hord csapatmezt, csak egy két hülye, akik itt meg is jelentek. Mint pl te.
2020. aug. 11. 08:21
 42/119 anonim ***** válasza:

41: valami mezes bringás lehagyott téged az úton, vagy mi égett be neked ennyire, hogy napok óta fröcsögsz????


Szerintem fordulj pszichológushoz, ha ennyire foglalkoztat téged egy ilyen marginális jelenség.

2020. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/119 A kérdező kommentje:

Itt ti fröccsögtök kishaver! Engem nem sűrűn hagynak le.


Amúgy meg mi az hogy mezes bringás, én is mezben tekerek, a kérdés nem ez volt. Értelmezd már a kérdést mielőtt idejössz nagypofával ugatni!

2020. aug. 11. 09:32
 44/119 anonim ***** válasza:

Toppants is hozzá!


Aki akarta, és képes volt rá, az megértette. Te meg nem. :-DDDDD

2020. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/119 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy. Idejössz vergődni meg kötöszködni, normálisan beszélni nem tudsz, aztán meg még te hiszed azt magadról, hogy hű de értelmes vagy. Nem vagy az öreg. Nagyon nem.
2020. aug. 11. 09:42
 46/119 Wadmalac ***** válasza:
90%

Kedves kérdező, már ne haragudj, te tényleg azt hiszed, hogy valaki azért vesz meg egy ilyen mezt és azért hordja, mert azt hiszi, hogy attól mondjuk tényleg Saeco-csapattagnak fogják nézni?

Mert akkor nem azzal van a baj, aki hordja, hanem veled.

Aki ilyet vesz és hord, az ugyanúgy az adott csapat, versenyző iránti szimpátiáját, szurkolói hozzáállását fejezi ki, mint ahogy a fociszurkolók is ezért teszik.

Erre szerinted ők szánalmasabbak a fociszurkolóknál, mert ők nem csak ülnek a mezben?

Elég érdekes koncepció.


Bizonyára akkor én is hülye majmoló vagyok a szemedben, mert képes voltam játszani snooker-versenyen Sullivan szignós mezben, Sullivan limeted edition dákóval.

Szerintem a 120+ kilómmal senki nem kevert össze Sullivannel.

2020. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/119 A kérdező kommentje:
Snooker 😆😆😆
2020. aug. 11. 10:10
 48/119 anonim ***** válasza:
100%

46: "Mert akkor nem azzal van a baj, aki hordja, hanem veled."


Ez kb. a második kommentjétől (de leginkább a kérdés kiírásától) kezdve abszolút egyértelmű volt! :-D

2020. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/119 A kérdező kommentje:

Igen. Veletek aztán minden rendben akik idejöttök fikázni a egy kérdező.


Pszichiátriai esetek vagytok!

2020. aug. 11. 10:15
 50/119 anonim ***** válasza:

Bazzeg, te kezdted vadidegenek fikázását, magával a kérdéseddel!


EGyedül te vagy itt a pszichiátriai eset! :-D

2020. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!