Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményed a magyar...

Mi a véleményed a magyar válogatott angolok elleni keretéről?

Figyelt kérdés

Kapusok: Király Gábor (1860 München), Fülöp Márton (Sunderland AFC)

Védők: Szélesi Zoltán (Olympiakosz Volosz), Vermes Krisztián (Újpest FC), Lipták Zoltán (Videoton FC), Juhász Roland (Anderlecht), Komlósi Ádám (DVSC-TEVA), Vanczák Vilmos (Sion)

Középpályások: Vadócz Krisztián (Osasuna), Elek Ákos (Videoton FC), Tóth Balázs (Genk), Buzsáky Ákos (Queens Park Rangers), Czvitkovics Péter (DVSC-TEVA), Dzsudzsák Balázs (PSV), Hajnal Tamás (Borussia Dortmund), Huszti Szabolcs (Zenit), Koman Vladimir (Sampdoria)

Támadók: Gera Zoltán (Fulham), Rudolf Gergely (Genoa), Priskin Tamás (Ipswich Town)


2010. aug. 2. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Végre rájöttek hogy ez a Torghelle nem egy jo játékos,nem is hiányzik,de a jelenlegi formálya alapján én a Szabicsot mindenképpen beraktam volna,meg talán több u20-ast.
2010. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok,most nézem hogy Bodnár sincs a keretben,és beraktam volna.
2010. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Remélem 4-3-1-2-as vagy 4-3-3-as felállásban fogunk pályára lépni. Én így állítanám össze a kezdő 11-et: Fülöp, Szélesi-Juhász-Vanczák-Bodnár, Dzsudzsák-Hajnal-Huszti, Gera, Koman-Rudolf
2010. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végre egy normális keret.Televan külföldi csapatban futballozó játékosokkal.Ha Egervári jól irányítja a csapatot,akkor még a VB-re vagy az EB-re is kijuthatunk.
2010. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!