Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magyar Honvéd vs Máday Norbert?

Magyar Honvéd vs Máday Norbert?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 21:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%
Erre én is kíváncsi lennék! Utcán biztos van esélye Mádaynak is, de szerintem ringben, K1-ben, MMA-ban szinte biztos, hogy Honvéd nyerne.
2016. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
46%
Máday egy pénzéhes varázsló harcbűvész, a Leung Ting-féle wing tsun pedig egy életképtelen varázslós mókusbox köcsögkarate. Honvéd nyerne nagyon könnyen utcán és ketrecben is.
2016. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
30%
Símán honvéd!
2016. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem biztos! Lehet, hogy Máday láncütése olyan gyors és erős, hogy Honvédnak nem lenne ideje megemelni a lábát egy lowkick-re.
2016. dec. 25. 21:43
 5/36 anonim ***** válasza:
70%

"Leung Ting-féle wing tsun pedig egy életképtelen varázslós mókusbox köcsögkarate."


Hála a Lo Man Kam féle Wing Chunosoknak, ez a tévhit sikeresen elterjedt. :)

2016. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
45%
Még is a Lo Man Kam-féle wing chun az egyetlen wing ágazat ami tényleg ér is valamit! Persze javarészt az is mókusbox, de abba legalább vannak beleépítve hasznos dolgok. Valamint a Lo man kam-osok pont, hogy nem terjesztenek semmit senkiről sem, kisebb szervezet is, mint a többi wing stun.
2016. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
56%
Máday láncütése, távolságfelmérése, időzítése és sebessége brutális. Utálni lehet, mert hogyne...de 30 éve csinálja azt, amit. Ráadásul az egyik legjobban kivitelezett Wing stílust gyakorolja. Igaz, nem Tzun, de nem is Chun. Úgyhogy egyáltalán nem egy nulla ő, csak hát hála a tévhitnek és az irigykedésnek Leung Tingre, elterjedt a világban, hogy a Wing Tsun az BS. És ezt nekem mutatták egy videóban is, hogy milyen egy Wing Tsun edzés és teljesen más, mint az igazi Wing Chun és a Tsun egy hulladék. :D A srác egy kész regényt írt nekem arról, hogy a Tsun, hogy működik és a videót is mutatta róla ugye. Aztán pofánröhögtem és megmondtam neki, hogy látod, barátom, ez az agymosás! Egyáltalán nem olyan egy Wing Tsun edzés és egyáltalán nem úgy harcol a Wing Tsun, ahogy azt beadják a Wing Chunosoknak. :) De nem baj, mert végülis vicces azért. :D
2016. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
60%

"Még is a Lo Man Kam-féle wing chun az egyetlen wing ágazat ami tényleg ér is valamit! Persze javarészt az is mókusbox, de abba legalább vannak beleépítve hasznos dolgok."


Na, mondd meg, kérlek, mi a különbség? Csak mert mindkettőt tanultam és semmit nem látok, azon kívül, hogy a Wing Chun másképp mozog és úgy használja a Wing stílusok technikáit, ahogy azokat nem mindig effektív. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy te mit tudsz róla.

2016. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Most mit kamuzol Levegő? Te csak a Máday-s mókusökölt tanultad, ezt írtad múltkor. Most pedig már lo man kam-ot is? :D

Jól van öcsém... te is egy forma vagy..

2016. dec. 25. 21:55
 10/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem nem! Itt találtam egy edzést, ami Lo Man Kam féle Wing Chun. Csak az van, hát elkezdem jövő évtől. 1 edzésen voltam eddig, ez tény, de ott beszéltem a mesterrel és kérdeztem tőle, ugyanaz, mint a Wing Tsun. Oké, némi különbség van! De a technikák ugyanazok. Csak enyhén máshogy használják őket, tehát például ők a Tan-saut kitartják és védenek vele horgot is. Mi WT-n ilyet nem vettünk, mi a Tan-saut csak egyenes ellen használtuk. Na, ilyen apróságok vannak. Meg a WC az a sarkán forgolódik és nem a lábujjain, valamint többet rúg. De ennyi. :D Ettől nem igazán lesz jobb.
2016. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!