Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan dolgozhatnám ki a...

Hogyan dolgozhatnám ki a tricepszemet otthoni körülmények között?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fekvenyomás szűk támasszal, a karod párhuzamos a testeddel, mikor hajlítassz, tehát a könyöködet az oldaladhoz szorítod. Melegíteni kell előtte, hiába cask egy 10-15 perces edzésről van szó. 6 sorozatot csinálj, ha egyszerre 20 ismétlést udsz csinálni. Ha megy 25-30, akkor elég a 4 sorozat. Ha a lábad 25-35 cmvel flejebb van mint a kezed, akkor nagyobb lesz a terhelés, ha alacsonyabban, akkor kisebb. Lassú kontrollált mozgás, ha szép izmot akarsz.

Ha van súlyzód, akkor a bodybuilder.hu-n nézz körül. Súlyzós gyakorlatokat érdemes megnézni, mert leírni nem lehet pontosan.


Nem javaslom, hogy csak egy izomcsoportra edz. És ha már váltanod kéne a 4 sorozatos edzésre, akkor érdemesebb elmenni konditerembe.

2010. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válszt! A többire is edzek, csak a tricepsz nagyon nem akar fejlődni. Van súlyzóm, pull overt csináltam, de beleszakad a hátam, úgyhogy azt már abbahagytam.
2010. ápr. 22. 12:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt én se bírtam soha és senki nem tudta megmondani, hogy miért. Örök rejtély.

De az annyira nem jó tricepszre, mivel elhanyagolható a karhajlítás/nyújtás. Ott csak tartóizomként funkcionál.


[link]

2010. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha van súlyzód, akkor még a lórúgás, ami segíthet, nálam ez vált be
2010. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
2010. ápr. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tricepszre van egy nagyon jó otthoni gyakorlat ami nem igényel semmi különösebb eszközt... csupán egy megfelelő magasságú polcot( olyant amelyiknél alul van egy megfelelő nagyságú tartórész), de ez lehet akármilyen olyan bútor vagy tárgy. Erre kell majd a kezeiddel rátámaszkodnod úgy hogy a "polc" a hátad felé legyen.. a lábaidat összezárva egy székre körülbelül olyan távolságra amitől még kényelmesen tudod használni a gyakorlatot. A gyakorlat meg egyszerűen csak annyi hogy föl le nyomod a tested a levegőben karhajlítástól nyújtásig. A lábak végig a helyükön maradnak. Ha lenne kérdésed szólj..nem tudom mennyire tudtam elmagyarázni:D...bármilyen egyszerű is.
2010. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
16:09-esnek köszi, csak az a baj, hogy nincs ilyen polc vagy bútor :S
2010. ápr. 29. 15:49
 8/11 anonim válasza:
Két szék is tökéletesen megfelel. Az egyikre felteszed a kezeid, úgy hogy háttal vagy neki, a másikra meg a lábaid, és már tolhatod is. Otthon ez a leghatásosabb szvsz.
2010. máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Megfelel két szék is persze. Csak az a lényeg hogy stabil legyen. de amúgy a gyakorlat meg ugyanez vele. És tényleg ez a legjobb gyakorlat otthonra szóval csak ügyesen:D
2010. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a két 100%-osnak: a kézfej előre vagy hátra nézzen?, a kezem és a lábam egyvonalban legyen?
2010. máj. 4. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!