Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A WING TSUN tényleg ratyi?

A WING TSUN tényleg ratyi?

Figyelt kérdés
Olvastam itt is, és hallottam másoktól is olyanoktól akik űzték, hogy semmire sem jó. Viszont ugyanakkor rengetegen is dicsérik, sőt sokan azt állítják, hogy csak és kizárólag ez a leghatékonyabb stílus a világon. Most akkor mi van?

2014. febr. 8. 19:33
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
én segíteni próbáltam de ha kamunak hiszed nekem nem baj
2014. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy kamuztál nem segítettél. :)
2014. febr. 15. 12:07
 33/43 anonim ***** válasza:
nem kamuztam max annyit hogy nem 1 év hanem 1 év 2 hónap :)
2014. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

de különben csak egy jó hely kell meg most hogy egy nó találta fel nem azt jelenti hogy rossz nincs benne felesleges mozdulat és nem KIZÁRÓLAG de ez az egyik legjobb semmire sem jó? hát én azt nem értem miért ne lenne jó? egy profi bokszoló ellen is jó ha a wing tsun-os nem csak egy hülye gyerek. Meg ugye mesternek kell lenni ahoz :) . és igaz nem olyan nagy izom ember volt de azért nem is olyan kis vézna volt.

Elvek

A harc elvei


1 Ha az út szabad, törj előre.

2 Ha érintkezel az ellenféllel, ragadj rajta.

3 Ha az ellenfél sokkal erősebb nálad, térj ki előle.

4 Ha az ellenfél kitér előled, kövesd.


Az erő elvei


1 Szabadítsd meg magadat a saját erődtől.

2 Szabadítsd meg magadat az ellenfeled erejétől.

3 Használd az ellenfeled erejét.

4 Add hozzá az ellenfél erejéhez a saját erődet.

ezek már segítenek és ha akarsz járni wt-re ne olyan nevűre hogy szivárvány meg ilyesmi vagyis általában ezek kamu és az első edzés ingyenes is de most nem azt mondom hogy menj edzésre csak ha akarsz.

2014. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Te meleg vagy?
2014. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
én? ha én akkor miért lennék meleg?
2014. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Mert a Wing Tsun szar.

A Wing Chun elmegy"

a 2 ugyan az a tsun az továb fejlesztett de miért lenne sz@r mondja már el valaki most nem mondom hogy minden más rossz de ez a legjobbak között van a wing tsun

és máday nórbertet szerintem ne nézzétek le középszintü bűnöző elverné máday-it furcsa gondolat ja és szerintem most eggyik őtök se nézze le mert minek mert meg próbálnátok vele egy bunyót? hát szerintem hogy nincs szabály wt-s jön ki belőle jól és azért nem csak tévhit ip man tényleg legyőzött 10 karatést ha jól tudom és ha tudnátok lehet nő találta fel de ez abban jobb hogy nem csak az erős számít ha nem az ész technika és a kung-fu viselkedni is megtanít

2014. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Te amúgy azt hiszed, hogy bárki is komolyan fog téged itt venni úgy, hogy a magyar nyelvet sem ismered?
2014. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
akkor ne vegyenek komolyan nem nagyon érdekel hogy kivesz komolyan az interneten
2014. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

"eggyik őtök se nézze le mert minek mert meg próbálnátok vele egy bunyót? hát szerintem hogy nincs szabály wt-s jön ki belőle jól és azért nem csak tévhit ip man tényleg legyőzött 10 karatést"


Az a film nem hiteles egy kicsit sem!

[link]

Itt el lehet olvasni. De tudjátok mit én magam emelem ki a linkből, hogy a sok kis gyökér wing tsun-os lássa, hogy az Ip Man 1-2 film az kamu!


"A film 2008 nyolcadik legsikeresebb filmje volt bevétel szempontjából Hongkongban,[13] összesen 21 888 598 dollárt jövedelmezett annak ellenére, hogy sem az Egyesült Államokban, sem Európában nem mutatták be.[2]

A Film4 rávilágított arra, hogy az Ip Man lényeges pontokon eltér a történelmi hűségtől, például Ip Man családját sosem kényszerítette szegénységbe a háború, és a harcművész soha nem dolgozott szénlapátolóként. Rendőrként dolgozott, a háború után pedig azért kellett elhagynia szülővárosát, mert a kommunisták nem nézték jó szemmel vagyonát és politikai nézeteit. Bár valóban megtagadta, hogy japán katonáknak tanítson kínai harcművészeteket, soha nem mérkőzött meg japán tisztekkel.[14]"

2014. febr. 15. 20:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!