Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A WING TSUN tényleg ratyi?

A WING TSUN tényleg ratyi?

Figyelt kérdés
Olvastam itt is, és hallottam másoktól is olyanoktól akik űzték, hogy semmire sem jó. Viszont ugyanakkor rengetegen is dicsérik, sőt sokan azt állítják, hogy csak és kizárólag ez a leghatékonyabb stílus a világon. Most akkor mi van?

2014. febr. 8. 19:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Legalábbis amit Magyarországon annak neveznek.
2014. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
igen, hulladék
2014. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
A legratyibb még a karaténál is a legalsó stílus.
2014. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

Amit dicsőítenek az a Wing Chun.

Mert a Wing Tsun szar.

A Wing Chun elmegy

A Wing Tzun (Emin B. rendszere ) meg jó.

2014. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

"sőt sokan azt állítják, hogy csak és kizárólag ez a leghatékonyabb stílus a világon"


Aha. És ezeket komolyan is lehet venni? Egy csirkével értelmesebbet beszélgetnék mint olyan emberrel, aki ilyet kijelent.


Tudod kik jelentenek ki ilyeneket? Akik nem ismernek más stílusokat. Akkor meg persze hogy az számukra a 'leghatékonyabb' amit gyakorolnak, szeretnek..


Aztán egyszer gyakorolnának mással, netán esetleg az utca embere is szétkapná őket, akkor mi a hatékony.. egy amerikai focista jó eséllyel leteperne egy wt kungfust. Most akkor az amcsifoci hatékony stílus?


Nem, de sok ember világnézetének és egójának jót tenne, ha gyakorolna más rendszerek gyakorlóival is. Pl. sok wingtsunos tapasztalhatna meg érdekes dolgokat..

2014. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 aikiboxer ***** válasza:
Tök mindegy, hogy ki mit mond, csináld azt, ami jólesik.
2014. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

azok az emberek általában nem tudnak sokat a küzdősportokról, akik ilyeneket mondanak.

wing tsun = női kungfu. a többit magadtól is kitalálod.

2014. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Máday azért nem olyan gyenge azzal a női kungfuval, szerintem.


Tehát nem biztos, hogy a rendszer önmagában nem lenne jó.


Más az, ha az oktatás nem túl hatékony. De én pl. bírom a Wingchunos / Wingtsunos mozgást, elveket. Potenciálisan igen jó. Kivitelezni ritkán szokták jól, nem gyakorolnak eleget, vagy nem jók az alapjaik.

2014. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy kick-boxnál keményebb a wing tsun?
2014. febr. 9. 20:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!