Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A fegyencedzés hogy működik?

A fegyencedzés hogy működik?

Figyelt kérdés
Olvastam a könyvet!De van ami még nem tiszta!1 hónapig csináljam az első gyakorlatot?Egynap lehet Megcsinálni több nehézséget is (Ha elkezdem az edzést és elsőnap meg tudom csinálni a haladó szintet, megcsináljam?)És honnan tudom hogy mikor léphetek a 2. lépésre? Én a "Jó magaviselet"-et választottam!!!

2013. jan. 3. 14:04
1 2
 11/18 anonim válasza:
Még azt hozzátenném, hogy a könyv szerint nem ajánlott a híd, és a kézenállásból fekvőtámasz gyakorlása a legelején, szóval csak óvatosan :)
2013. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ilyen későn de most gondolkoztam! :D Eggyáltalán ne vagy csak ne nagyon? :DD
2013. jan. 3. 17:20
 13/18 anonim válasza:
Én együtt kezdtem az összes többivel, a híddal még jobban is haladok, mint pár alapedzéssel :), viszont a kézenállásos fekvőtámasz már embert kíván :)
2013. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én is el akarom kezdeni és majd meglátom hogy megy-e! :D
2013. jan. 3. 20:35
 15/18 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem Hogy mikor kezdted és hogy haladsz?És edzésterved veterán?
2013. jan. 3. 20:36
 16/18 anonim válasza:
Kb. tavaly április környékén kezdtem, hol kisebb, hol nagyobb kihagyásokkal. Igen, a veteránt csinálom. Fekvőtámaszból a szűk kéztartásosnál járok(6), guggolásból a felemásnál(7), húzódzkodásból a fél húzódzkodásnál(4, valahogy ez nem akaródzik menni), lábemelésből a hajlított lábemelés(7), hídból a falséta lefelé(7), fekvőtámasz kézállásból pedig kézenállás(3)
2013. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 LajoskaFejér válasza:

Nézelődj, kérdezz itt, ezt találtam: Street Workout "CALISTHENICS" Magyarország Hivatalos képviselői oldala. hunbars.com, vagy facebookon eléred az oldalt: HunBars


Üdv mindenkinek

2013. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi megnézem!! :)
2013. jan. 4. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!