Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdősportot válasszak...

Milyen küzdősportot válasszak ezek közül?

Figyelt kérdés
K1 , Thai box , Kick box ? Melyik lehet a hatásos önvédelemre meg egy kis edzésre?
2012. szept. 25. 21:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Aha lehet én is azt fogom . :) Köszönöm a segítségeket .
2012. szept. 27. 22:01
 12/16 Gonzalez inti ***** válasza:
ez hülyeség hoyg egy harcművész ne tudna legyőzni egy küzdősportost nem tudom honnan vetted az hoyg valaki harcművészetet űz az nem azt jelenti hogy az nem tud sorozni én is pl kung-fuzom de ugyan úgy tanulunk ringbeli harcot tehát ahol ütés rugás kombinációk vannak földrevitel és még földharcot is tanulunk de ezek melett tanulunk különféle önvédelmi technikákat .tehát ha egy harcművész és egy küzdősportos összebunyózik az nem azt jelenti hogy a küzdősportos nyomja a kombinációkat a harcművész meg elkezd varázsolni. a harcművész is több mint valószinű hogy kombinációkat fog használni viszont ha adott egy lehetőség egy technika kivitelezéséhez akkor azt öbb mint valószinű hogy befogja vetni érted?
2012. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Vágom igen. De meg néznék ilyen küzdelmeket hogy win tsung-os meg muay thay bosxos, jutubon vannak mondjuk de élőben, hát én nem tudom sajnos harcművészetet még nem tanultam csak amiket láttam eddig ilyen edzéseket arról gondoltam. :)
2012. okt. 9. 00:19
 14/16 Gonzalez inti ***** válasza:
ne wing tsun kung-fusokat nézz mert magyarországon azt nem tudják tanítani azt csakis kínai mestertől szabad tanulni én tang lang kung-fut tanulok(imádkozó sáska stílus) szerintem a leghatásosabb egyaránt megtanít ringbeli bunyóra és utcára is
2012. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó ha ringben is és utcán is akarsz küzdeni, arra a legjobb a kempo, méghozzá a Nihon KEMPo Jitsu...
2012. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ahol élek itt inkább küzdősportok vannak és csak egy jó edző max 2 de az drága meg van krav maga de az is nagyon drága. :)
2012. okt. 9. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!