Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot válasszak?...

Milyen küzdősportot válasszak? (harcművészet)

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, amihez nem kell semmiféle fegyver (kard, bot stb), amivel az utcán meg tudom védeni magam... és nem karate.. ennek van egy oka, de azt inkább nem mondanám el... 14/l vagyok, aki még nem tanult semmiféle harcművészetet...


Előre is köszönöm!


2011. ápr. 13. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ merre laksz.

Bp-en elmehetsz kézitusára,modern defendo-ra,vagy defendo-ra.

Modern defendoban van külön edzés nőknek,mad girl edzés a neve.

2011. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Neji ***** válasza:

Most harcművészet v küzdősport kell????

Ha harcművészet akkor ajánlom a Wing Chun vagy a Wing Tsun-t.nagy fizikum sem kell hozzá és nagyon hatékony.Ez az egyetlen stílus amit egy nő fejlesztett ki.

2011. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha az utcán szeretnéd magad megvédeni, akkor talán a krav-maga a leghatékonyabb, ezt direkt erre fejlesztette ki az izraeli hadsereg. Az a lényege, hogy hogyan tedd minél hatékonyabban és gyorsabban harcképtelenné azt aki rádtámad, akkor is ha van nála valami eszköz (kés, vipera stb.)
2011. ápr. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnézném h egy kravos vagy wing chunos mikor verne meg egy késes vagy viperás támadót xd a videók szépek meg jók de az nem éles helyzet... egy kalis még talán de sztem az sem. amúgy menj el vmi 'önvédelmi' sportra.
2011. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Capuera, az nagíon jó, felfrissít, és örömet okoz. :D de ha ezt nem akarod, akkor ajánlom a capoera erobikot. Én capuera erobicra járok, és nagyon szeretem. Megmozgatja az izmokat.
2011. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Wado-ryu karatét ajánlom

Én is azt csinálom és nagyon bevállt nekem(még nem harcoltam szerencse de ha megtámadnának magabiztos lennék gyors, pontos erős de főleg magabiztos)

15/F

Téged is erősítenének és így nagyobbat is tudsz rugni ütni

++++ önvédelmiznétek is néha utcára (3-4 év kell hozzá hogy olyan biztos legyél mint én)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én 2 év 5 hónapja csinálom

DE KELL HOZZÁ KOMOLY ELHATÁROZÁS ÉS FEGYELEM AZ EDZÉSEKEN

És MIRE VÉGEZNÉL A KÖZÉPSULIVAL SOKKAL MAGABIZTOSABB LENNÉL

HIGYJ NEKEM

Szia! Jó önvédelmet vagy harcművészetet! Amelyiket választod!

2011. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!