Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csak nekem tűnt fel mennyi...

Csak nekem tűnt fel mennyi h*lyeség van a Fegyencedzés című könyvben?

Figyelt kérdés

1."A mai élsportolók csakis a mindenféle szteroidnak és teljesítménynövelőknek köszönhetik az eredményeiket."

Hát szerintem Gyurta Dani vagy a többiek inkább évek kitartó munkájának köszönhetően vannak a csúcson.És ismerek személyesen több testépítőt,akik eredményesek,de nem szednek semmi ilyet..


2."Az edzőterem rossz,gonosz,haszontalan,lehúzás stb.."

Én speciel annak idején az edzőteremben formálódtam duci fiúból férfivá,és jópár hasonló sztorijú embert ismerek.Ha valaki kicsit is komolyan veszi,már hónapok alatt is jó eredményt érhet el.

Ez szerintetek is így van?

(A könyvet nem találom rossznak,csak ezek szúrták a szemem,ráadásul ez még nem is az összes..)



2012. szept. 18. 13:37
1 2
 11/12 anonim válasza:

szerintem ez úgy van hogy minden sport káros ha túlzásba viszik. a súlyzós edzés is, meg a fegyencedzés is.

mellesleg a Fegyencedzés 2 elég röhejes... mondhatni izzadtságszagú

2012. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, sőt, például maga a bátyám, aki rengeteget gyúr és nagyon izmos, de a fegyencedzéses haladó gyakorlatokat nem tudná megcsinálni.

A két mozgásforma teljesen más kategória. És én is azt mondom, hogy az az igazán erős, aki ezeket a gyakorlatokat meg tudja csinálni. Hiába van valakin 3x annyi izom, amit tömegnövelőkkel, meg súlyzós edzésekkel szed össze, nem feltétlenül fogja tudni ezeket a gyakorlatokat megcsinálni.

2013. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!