Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek a Fegyencedz...

Mi a véleményetek a Fegyencedzés 2 című könyvben leírt táplálkozásról?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a napi háromszori étkezés nagyon gyér. A leírt kaják meg pláne. Én ezt a részt a könyv egyik gyenge pontjának tartom.

2012. aug. 13. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szar.
2012. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem okos ötlet a háromszori kajálás + amiket ajánl.
2012. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A katonák is napi 3* étkeznek mégis a fizikumuk elég brutális.
2012. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam katona és kajáltunk az elején 3-szor, de csak összeestem teljesen. Tejbegrízzel mentünk ki reggel 6-tól délig harcászkodni. Szóval nem kell a rizsa, nem volt ott kigyúrva nagyon senki. Öregebb katona koromban pedig többször lehetett kantinba menni, akkor már 5-6-szor kajáltunk vissza is jött az izomtömeg és erő.

Szóval ne írkálj hülyeséget!!!

2012. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Montez. A csávó szerintem a mostani Amcsi katonákra gondol, akiket TV-ben látni :)
2012. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ők pedig főleg nem 3-szor kajálnak és nem is rossz minőségűt.:)
2012. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak jól látom a dolgokat :) Azért maga a könyv nem olyan rossz. Vannak benne érdekes és hasznos gyakorlatok. Például a híd normálisan el van magyarázva. Az alkar edzésére a függeszkedés nekem még új volt. Én wrist rollert használtam, valamint csuklóbehúzást illetve fordított bicepszezést az alkar edzésére. Meg úgy általában a gyakorlatok jól vannak leírva a könyvben. Egy gond van vele - vagy csak az emberek mentalitásával van a gond-, hogy sokan, akik lusták edzeni, elhisznek mindent a könyvben, önigazolást nyernek azon a téren, hogy a súlyzós edzés felesleges és elhiszik majd, hogy a fegyencedzéssel is mondjuk Bolo Yeung kinézetűek és erősek lesznek. Az író - szubjektív perspektívám szerint-, nagy hibát követett el azzal, hogy ilyen szinten degradálja a súlyzós edzést. A két edzésforma kiegészíti egymást, véleményem szerint.
2012. aug. 13. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hibát követett el vele, mert marha sokan elhitték, hogy ettől szuper izmosak lehetnek és erősebbek, mint bárki. Ez volt a cél, jól sikerült a marketing szerintem a testépítők fikázásával. Aki pedig ért hozzá, az nem veszi be ezeket, átlátja a dolgokat és csak a hasznos részre figyel.:)
2012. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, de sok testépítő, akik nem tudnak a sorok között olvasni, nem hiszem, hogy elolvasnának a könyvből 5 oldalnál többet, mikor már az elején köpködi a súlyzós edzést, pedig hasznos dolgok is vannak benne. Egyébként csúnya dolog ez a "fikázás". Paul a súlyzós edzést köpködi, Drugs Bunny pedig a testsúllyal végzett edzést. Véleményem szerint mindkét ember számíthatna etalonnak az edzés terén, de számomra így egyik sem válhat azzá.
2012. aug. 13. 20:33
 10/11 Szoondiii ***** válasza:

minden edzésnek megvannak az előnyei, hátrányai.

kérdés, hogy mi milyen szempont szerint értékel.

2012. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!