Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy legyek izmosabb?

Hogy legyek izmosabb?

Figyelt kérdés
185 cm es 65 kg vagyok. Nemtudom mit csinaljak hogy izmosabb legyek,az étrendel nincs gond rendszeresen megfelelo mennyiseguen eszek,helyesen. Edzeni napi 2x járok,de nem érem el a kivant hatást... Elhatároztam h szedek valami protein félét,és azt szeretném kérdezni hogy mit ajánlotok. Fehérje,kreatin,anadrol vagy mi??? azon belül márkát is ha kérhetek. Én a Volumass 35 professionalra gondoltam. Szerintetek??

2012. júl. 1. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a jó étrend? Megvan a napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg ch?

Egy nap két edzéssel persze, hogy nem fejlődsz. Regenerálódni is kellene.

Anadrol meg csak 30 felett ér valamit, mert fiataloknál nem tudja megemelni az amúgy is maxon pörgő tesztót.

Szóval:

1. Tömegnövelő étrend.

2. Heti 3-4 edzés

3. kiegészítők: multivitamin (multi pro, mega daily one), Volumass jó lesz edzés után.


Kreatin majd később, ha lesz rutinod az edzésben, kajában.

2012. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!