Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A parkour és egy küzdősport...

A parkour és egy küzdősport kombinációja verhetetlen, de milyen küzdősporttal kombinálva?

Figyelt kérdés
Sziasztok úgy gondolom hogy a parkour nevezetű extrém sport ( amit hobby szinten csinálok) és valamilyen küzdősport kombinációja verhetetlen (itt nem bokszra gondolok hanem pl karate) és azt szeretném kérdezni ti mit ajánlatok, milyen küzdősportot kezdjek el még újoncként, mert 1-2 rúgást tudok pördülő stb amit az ember magában gyakorolgat de én komolyabban szeretnék valamibe bele kezdeni hogy az iskolában se legyek én a gyengébb láncszem, és esetleg ki tudjak állni a "kisebbekért" még akkor is ha az nálam nagyobb és látom hogy piszkálják.. valami olyasmi szintet szeretnék elérni mint Scott Adkins a Vitathatatlan c. filmben, persze nem pont ugyan úgy de én is szeretnék jól verekedni amiben vannak ütések rúgások fogások mert így az önbizalmam is nőne, persze nem valami méregdrága sportra gondoltam, a wing tsun (bocsi ha nem jól írtam) kung fu az elég drága igaz azt mondják jó, de nagyon drágák az eddzések, milyen olcsóbb (max 4000ft/hó) küzdősportot javasoltok?
2012. febr. 5. 13:22
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
na jól van popótitánok ti hülyébbek vagytok mint én 15 évesen, nem tudjátok felfogni amit az ember mondd, nem tagadom cseszett hülye lény vagyok de ti, olyan hülyék vagytok kajak helyből mint 6 másik nekifutásból sem, ennyit rólatok. csak azért is ki hoztatok a sodromból :)
2012. febr. 8. 14:52
 22/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, te tényleg ennyire fogyatékos vagy, vagy csak unatkozol?

Nembaj, csináld csak az ugrabugra kaszkadőrverekedést, aztán majd ha a 120 kilós kidobóember lekever egy akkora pofont, hogy csillagokat látsz, akkor gondolkozz el azon, hogy mit írtam/írtunk. "Fogsz Te még egy nagyot csodálkozni!"

2012. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Attila79 válasza:
egyebkent ha mar kuzdosportrol beszelunk akkor krav maga,aikidoval keverve.kerdezo:felebredtel mar az alomvilagbol?
2012. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
már fel xD
2012. febr. 9. 16:19
 25/26 anonim ***** válasza:
Hál' Istennek! Nem volt hiába a sok fáradozás! Ezért érdemes volt válaszolni a kérdésre!
2012. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

MMA Ott vegyítve van minden ami számít :D

A Karate szép meg jó csak kb utcán esélyed nincs ha meg ugrálni kezdesz akkor csak még jobban agyonvernek. Karatézással max a reflexeid tudod fejleszteni mást nem nagyon. De ha ilyen utca vagány akarsz lenni vegyél egy kéziboxert józsefvárosin oda nem kell harctudás jobb egyenes arcra és K.O. persze ha bevisznek akkor cseszheted. És olyan nincs hogy verhetetlen mert most neked megy egy full szálka 100 kilós állat nem kell gyorsnak lennie elég ha egszer eltalál és elég lessz gyufásdobozban hazavinni.

2012. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!