Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A parkour és egy küzdősport...

A parkour és egy küzdősport kombinációja verhetetlen, de milyen küzdősporttal kombinálva?

Figyelt kérdés
Sziasztok úgy gondolom hogy a parkour nevezetű extrém sport ( amit hobby szinten csinálok) és valamilyen küzdősport kombinációja verhetetlen (itt nem bokszra gondolok hanem pl karate) és azt szeretném kérdezni ti mit ajánlatok, milyen küzdősportot kezdjek el még újoncként, mert 1-2 rúgást tudok pördülő stb amit az ember magában gyakorolgat de én komolyabban szeretnék valamibe bele kezdeni hogy az iskolában se legyek én a gyengébb láncszem, és esetleg ki tudjak állni a "kisebbekért" még akkor is ha az nálam nagyobb és látom hogy piszkálják.. valami olyasmi szintet szeretnék elérni mint Scott Adkins a Vitathatatlan c. filmben, persze nem pont ugyan úgy de én is szeretnék jól verekedni amiben vannak ütések rúgások fogások mert így az önbizalmam is nőne, persze nem valami méregdrága sportra gondoltam, a wing tsun (bocsi ha nem jól írtam) kung fu az elég drága igaz azt mondják jó, de nagyon drágák az eddzések, milyen olcsóbb (max 4000ft/hó) küzdősportot javasoltok?
2012. febr. 5. 13:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat végül is a Shotokan Karate melett döntöttem. :)
2012. febr. 6. 17:42
 12/26 anonim ***** válasza:
Én Shotokan Karatézom már 5 éve! Irj rám privátban, elmesélek vmit ami a kombinációdat illeti :)
2012. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
2012. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó videó nagyon tetszik!! ez a karatéval a parkour-ral és a break-kel van össze vegyítve mert a szaltók a parkour pontosabban free run-ból erednek azok a fordulások v nem tudom mik nagyon break-esek és gondolom a ninja ku vagy hogy kell írni az meg karatés meg a videó eleje, nem? de amúgy nagyon jó, nagyon tetszik! :)
2012. febr. 7. 18:10
 15/26 anonim ***** válasza:
nunchaku
2012. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
kössz. :)
2012. febr. 7. 20:54
 17/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem qrva gyorsan szálljál le a földre, mert bilibe ér a kezed! Semmit sem értesz a témához, úgyhogy inkább maradj csöndben! Túl sok filmet nézel! A hozzászólásaidból látszik, hogy semmit sem értesz a témához.

Ezt a Scott Adkinst egy egy ugyanakkora bokszoló, k1-es, MMA-s, birkózó simán összepakolná élesben, ringben is, és utcán is! ÉLESBEN NEM LEHET ÚGY VEREKEDNI, MINT A FILMEKBEN! ÉÉÉBRESZTŐŐŐ! LÓGSZ A SZEREN!

2012. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
lehet hogy bilibe log a kezem de svcott adkins nem szinesz vagyis nem csak a tvben tudja ezeket, hanem a valo elwtben is ugyan igy verekszik mint a filmben!
2012. febr. 8. 07:22
 19/26 anonim ***** válasza:
Te kérdező nagyon hülye lehetsz, AZ EGY FILM! Most én is csinálnék egy verekedős filmet utána bejárnék boxolni akkor ugyanúgy verekednék mint a filmben????Nem hiszem. Ennyit erről.
2012. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nyomorult 10 éves.
2012. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!