Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Maltodextrint lehet fogyasztan...

Maltodextrint lehet fogyasztani napközben?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy a cukrok fogyasztását csak edzés után (és esetleg reggel) ajánlják, viszont a maltodextrin ch részű tömegnövelőket (Mass Tehc, Serious Mass és társai...) nagy szeretettel ajánlják napközbeni fogyasztásra. Mi ennek az oka?
2012. jan. 1. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha többet eszel, hamarabb elfogy, és előbb veszel egy új adagot. így többet ad el a gyártó.
2012. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, persze, de úgyértem hogy ha teszel fel shop.builder-en a maltodextrin-hez egy kérdést hogy "Fogyaszthatom 1-2 alkalommal napközben?" az lenne a válasz hogy "Leginkább edzés után ajánlom, és reggel"

Viszont ha ugyanezt a kérdést teszed fel egy maltodextrin alapú tömegnövelőnél, írják hogy nyugodtan mehet 1-2 turmix napközben.

2012. jan. 1. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
maltodextrint csak edzés után igyál , én tömegnövelőt nem innék napközben , akkor inkább fehérje és lassan felszivodó szénhidrát
2012. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha többet eszel, hamarabb elfogy, és előbb veszel egy új adagot. így többet ad el a shop.builder


a malto nagykerára kb 700 kilónként, 900ért kapod a bilderen. van rajta 200 forint hasznuk kilónként (30% kiskerárrés). A tömegnövelő (VM35) kilója meg mondjuk 4000, ebből a hasznuk kb egy ezres (3000nagykerár+30%kiskerár). vagyis a tömegnövelőn egy ezrest fognak. 5x annyit.


Ez a marketing lényege, hogy azt add el, amin több a hasznod. Nagyon sok tápkiegboltban nem adnak el maltodextrint, pont ezért. minek áruljak olyan terméket haszon nélkül, ami kinyírja a profitot termelő termék eladásait?

2012. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem fogyasztom ezt napközben, fehérjét szoktam fogyasztani zabbal keverve. Csak érdekelt hogy most akkor mivan.

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. jan. 1. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!