Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Dextrózzal kevert proteint...

Dextrózzal kevert proteint lehet fogyasztani napközben is, vagy csak edzés után?

Figyelt kérdés

Zabbal eléggé kiábrándító íze lenne az alapból sem élményfehérje kategóriába tartozó Power Proteinnek...

De ha a zab a megoldás, akkor az...annyira nem érdekel az íz, csak juttassak tápanyagot az izmaimnak.

(Csak ha a dextróz is ugyanolyan hasznos, inkább azt keverném, már csak az íz miatt is...)


2011. szept. 3. 19:35
 1/6 Fromjezus ***** válasza:

Ne legyünk már kiábrándítóak a dextróz az dextróz a fehérje meg fehérje. Mindkettő jó de másra.

Személy szerint a zabot aszalt gyümölccsel és kakakóporral eszem s nagyon jó így az íze!

2011. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Csak ha a dextróz is ugyanolyan hasznos, inkább azt keverném, már csak az íz miatt is..."


Csak nem ugyanolyan hasznos, sőt inkább káros. Csak edzés után igyad dextrózzal.

2011. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak edzés után kéne a dextróz!

A zabpelyhes power protein szerintem nem embernek való annyira szr.. Akkor inkább idd meg a turmixot és rágcsálj puffasztott rizset az nem romlik és tudod magaddal hordozni is.

2011. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első: tudom mi mire jó...nem is ez volt a kérdés.

Azért egy próbát megér a "zabos-Power"...Biztos nem egy Anabolic Whey lesz, de tápanyag lesz benne :)

2011. szept. 3. 20:40
 5/6 Fromjezus ***** válasza:

Ha tudod melyik mire jó nem írtad volna ezt:

Csak ha a dextróz is ugyanolyan hasznos, inkább azt keverném, már csak az íz miatt is...

mind1 ez a te dolgod

2011. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Te a dextróz és a fehérjét hasonlítgattad össze...

Amúgy a dextróz egy egyszerű ch, ezért jó edzés utánra, mert gyorsan szívódik fel, ellentétben a zabbal/rizzsel, amik összetett szénhidrátok, ezáltal napközbeni fogyasztásra alkalmasabbak mint a dextróz.

A kérdés az lett volna, hogy a dextróz is úgy "beépül" mint a lassú ch-k, mert sokan ezt pártolják, viszont én úgy tudom hogy egyszerű ch révén zsírként raktározódik, ezért csak edzés után jó, mert akkor a glikogén raktárakat tölti vissza. Tessék.

2011. szept. 4. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!